HBO با انتشار یک تیزر ساخت فصل دوم The Last of Us را تایید کرد

ساخت فصل دوم The Last of Us

HBO به صورت رسمی ساخت فصل دوم The Last of Us  را تایید کرد. سریال The Last of Us برای فصل دوم سریعتر از شیوع یک قارچ کشنده تمدید شد.

پس از پخش تنها دو قسمت، ساخت فصل دوم The Last of Us  به همین نام سفارش داده شد. اپیزود سوم این سریال یکشنبه در HBO و HBO Max پخش خواهد شد.

اطلاعیه جدیدی از سوی خالقان این بازی و سریال منتشر شد: ” ما مفتخر هستیم که افراد زیادی با بازگویی ما از سفر جوئل و الی ارتباط برقرار کرده اند.” نیل دراکمن تهیه کننده اجرایی، نویسنده و کارگردان خلاق بازی نیز گفت: همکاری با کریگ مازن، بازیگران و گروه باورنکردنی سریال و HBO فراتر از انتظارات من بود. اکنون ما از اینکه می‌توانیم با فصل دوم دوباره این کار را انجام دهیم، خوشحالیم! از طرف همه در Naughty Dog و PlayStation، از شما متشکرم!

اقدام برای تمدید این سریال چندان غافلگیرکننده نیست. زیرا مورد توجه منتقدان و مخاطبان قرار گرفته است. علاوه بر بازبینی‌های قوی 97 درصد تاییدیه انتقادی در  Rotten Tomatoesرا به دست آورد. اپیزود دوم یکشنبه گذشته به 5.7 میلیون بیننده در سراسر HBO و HBO Max در ایالات متحده رسید. این نشان دهنده جهش 22 درصدی از 4.7 میلیون نفری است که قسمت اول سریال را تماشا کرده بودند. این آمار می تواند بزرگترین رشد مخاطب در هفته دوم برای یک سریال درام HBO در تاریخ این شبکه باشد. علاوه بر این، اچ‌بی‌او اکنون می‌گوید که اپیزود اول از زمان پخش در 15 ژانویه به 22 میلیون بیننده در داخل کشور رسیده است.

ساخت فصل دوم The Last of Us

داستان سریال

کریگ مازن تهیه کننده اجرایی و مجری برنامه گفت: «من از نیل دراکمن و HBO برای همکاری بسیار سپاسگزارم. و حتی از میلیون ها نفری که در این سفر به ما پیوستند، سپاسگزارم. تماشاگران به ما این شانس را داده اند که ادامه دهیم و به عنوان طرفدار شخصیت ها و دنیایی که نیل و ناتی داگ خلق کرده اند، نمی توانم بیشتر از این برای ساخت مجموعه جدید صبر کنم.”

طبق لاگ لاین رسمی سریال «داستان آن 20 سال پس از نابودی تمدن مدرن در جریان است. جوئل (پدرو پاسکال) یک بازمانده سرسخت استخدام می شود تا الی (بلا رمزی) دختری 14 ساله را از یک منطقه قرنطینه خارج کند. کاچیزیری که به عنوان یک کار کوچک شروع می شود به زودی به یک سفر بی رحمانه و دلخراش تبدیل می شود. زیرا هر دو باید از ایالات متحده عبور کنند و برای بقا به یکدیگر وابسته باشند.»

ساخت فصل دوم The Last of Us

بازیگران

طبق اخبار هالیوود مووی 21 علاوه بر پاسکال و رمزی در فصل اول نیز گابریل لونا در نقش تامی، آنا تورو در نقش تس، نیکو پارکر در نقش سارا، ماری بارتلت در نقش فرانک، نیک آفرمن در نقش بیل، ملانی لینسکی در نقش کاتلین، استورم رید در نقش رایلی، مرل دندریج در نقش مارلین حضور دارند. جفری پیرس در نقش پری، لامار جانسون در نقش هنری، کیوان وودارد در نقش سم، گراهام گرین در نقش مارلون و الین مایلز در نقش فلورانس، اشلی جانسون و تروی بیکر نیز در این سریال بازی می کنند.

Mazin و Druckmann نسخه سریال “The Last Of Us” را با هم ساخته اند و هر دو به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت می کنند. کارولین استراوس و ایوان ولز، رئیس استودیوی بازی سازی Naughty Dog تهیه کننده اجرایی با اسد قزلباش و کارتر سوان از پلی استیشن پروداکشنز و همچنین رز لام هم در کنار آنها هستند. این سریال محصول مشترک HBO و Sony Pictures Television است. که محصولات PlayStation Productions، Word Games، The Mighty Mint و Naughty Dog تولید می کنند.

فرانچسکا اورسی معاون اجرایی برنامه نویسی HBO گفت: “کریگ و نیل در کنار ای پی کارولین استراوس و بقیه بازیگران و گروه فوق العاده The Last of Us با ساخت اولین فصل The Last of Us یک ژانر را برای خودشان تعریف کردند. پس از پایان فصل اول فراموش نشدنی، بی‌صبرانه منتظرم تا شاهد درخشش دوباره این تیم با ساخت فصل دوم The Last of Us باشم.»

تیزر تمدید فصل دوم The Last of Us:

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 7 =