تریلر فیلم Master Gardener 2023 ساخته پل شریدر

تریلر فیلم Master Gardener 2023

تریلر فیلم Master Gardener 2023 منتشر شد. استاد باغبان (Master Gardener) یک فیلم مهیج جنایی مستقل محصول ۲۰۲۲ آمریکا به نویسندگی و کارگردانی پل شریدر با بازی جوئل ادگرتون، سیگورنی ویور و کوئینتسا سویندل است. این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در هفتاد و نهمین جشنواره بین المللی فیلم ونیز در 3 سپتامبر 2022 داشت.

نارول راث باغبان دقیق باغ های گریس وود است. یک ملک زیبا که متعلق به خانم هاورهیل موذی ثروتمند است. هنگامی که گریس به راث دستور می دهد تا خواهرزاده مشکل دار خود مایا را به عنوان شاگرد خود بپذیرد. زندگی او به هرج و مرج کشیده می شود و رازهای تاریکی از گذشته اش ظاهر می شود.

دیگر بازیگران فیلم «کویینتسا سوییندل» و «ایسای مورالس» خواهند بود. فیلمبرداری « استاد باغبان» فوریه سال گذشته در لوییزیانیا به پایان رسید. سوییندل نقش مایا، خویشاوند «خانم هاورهیل» با بازی ویور را بازی خواهد کرد.

 

داستان فیلم

در خلاصه داستان «استاد باغبان» آمده است: «یک متخصص باغبانی باریک‌بین با بازی اجرتون است که خود را وقف نگهداری از یک ملک زیبا و جلب رضایت کارفرمایش که زنی ثروتمند با بازی ویور است کرده. وقتی که این زن دستور می‌دهد باغبان از خویشاوندش مراقبت کند، اسرار شومی از گذشته‌های دور برملا می‌شود.»

«استاد باغبان» ۱۹ مه  2023 اکران خواهد شد.

تریلر فیلم Master Gardener 2023 :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 20 =