فصل 2 I Am Groot با رکورد جدید برای Disney+ و Marvel همراه است

فصل 2 I Am Groot

فصل 2 I Am Groot دیزنی + دنیای سینمایی مارول، قرار است به زودی پخش شود. اما با افشاگری اخیر که از طریق X صورت گرفته تأیید می شود که زمان اجرای این فصل نسبت به فصل 1 کاهش خواهد یافت. و این موضوع طرفداران این شخصیت دوست‌داشتنی Guardians of the Galaxy را ناامید کرده است.

علیرغم هیجانی که پیرامون انتشار فصل 2 I Am Groot وجود دارد. اما این سریال قرار است رکوردی غیرمنتظره را از نظر مدت زمان پخش ایجاد کند. رایان لیتل که به عنوان یکی از نویسندگان سریال I Am Groot فعالیت می کند گفت: “گروت برگشته است! باور نمی کنید چقدر جادو را در 15 دقیقه محتوا جمع کرده ایم.”

مدت زمان پخش تنها 15 دقیقه است که باعث می‌شود این فصل کوتاه‌ترین محتوای MCU منتشر شده باشد. این افشاگری تا حدودی تکان دهنده است. به خصوص با توجه به انتظارات طرفداران از این سریال دوست داشتنی. در چند سال گذشته زمان اجرای نمایش‌های دیزنی پلاس استودیوی مارول به ویژه در فاز 4 و فاز 5 اخیر، محل بحث بین طرفداران بوده است.

فصل 2 I Am Groot

Baby Groot برای شیطنت بیشتر برمی گردد

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 سریال I Am Groot ماجراهای Baby Groot را دنبال می کند که برای اولین بار در Guardians of the Galaxy قلب ها را تسخیر کرد. فصل 1 سفر Baby Groot را در 5 قسمت کوتاه با مدت زمان ترکیبی 16 دقیقه بدون احتساب تیتراژ به تصویر کشید. فصل 2 به همان روند ادامه خواهد داد و وین دیزل در نقش گروت بازمی گردد و کریستن لپور، انیماتور، بار دیگر تمام قسمت ها را نویسندگی و کارگردانی می کند.

دومین فصل I Am Groot از 6 سپتامبر در دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

منبع Cbr

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 12 =