سکانس های امبر هرد در 2 Aquaman حذف نشده است

امبر هرد در 2 Aquaman

پس از دوره‌ای که امبر هرد در جریان محاکمه افترا به دپ دوران پرآشوبی را گذراند، به نظر می‌رسد که او دوباره حرفه‌اش را به دست آورده است. طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 با وجود اینکه مردم از حضور امبر هرد در دنباله فیلم آکوامن نفرت داشتند. ظاهراً بازگشت این بازیگر به دنباله تایید شده است و امبر هرد در 2 Aquaman حضور دارد.

با نزدیک شدن به تاریخ اکران فیلم، اخیراً اکران آزمایشی آکوامن2 برگزار شد. بر اساس گزارش ها، این فیلم DCU با وجود بازی امبر هرد در آن به عنوان یک فیلم  عالی مورد استقبال قرار گرفته است.

با توجه به اینکه گفته می شود فیلم The Flash یکی از بهترین فیلم های ابر قهرمانی است. طرفداران توجه خود را به دنباله بعدی جیمز گان یعنی آکوامن معطوف کرده اند.

امبر هرد در 2 Aquaman

واکنش طرفداران به حضور امبر هرد

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار، گزارش شد که یک تست آزمایشی بر روی طرفداران انجام شده است. طبق توییت‌ها Aquaman and the Lost Kingdom به طور کلی واکنش مثبتی از سوی کاربران داشته است. هنگامی که دادگاه بدنام افترا به دپ برگزار شد. طرفداران برای حذف امبر هرد از نقش مِرا در فرانچایز دی سی گریه کردند.

اگرچه گزارش روشنی وجود نداشت. اما شایعه شده بود که نقش امبر هرد در 2 Aquaman به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. اما پس از اکران آزمایشی و سوالاتی که به عنوان تست از مردم پرسیده شد همه احساس خوبی نسبت به فیلم و امبر داشتند. شایعه شده بود که فیلم با وجود اینکه امبر هرد در آن حضور داشت، با واکنش سخاوتمندانه ای روبرو شد.

بر اساس توییت های افراد مختلف، امبر هرد همچنان در فیلم حضور دارد و زمان نمایش او به 20 دقیقه کاهش یافته است. در حالی که مردم مشتاقانه منتظر بازگشت جیسون موموآ در نقش آکوامن در فیلم هستند. باید منتظر ماند تا دید اکران نهایی این فیلم چه واکنش هایی را در پی خواهد داشت.

منبع Fandomwire

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 11 =