آشنایی عجیب میلی بابی براون با دوست پسرش جیک بونگیووی

جیک بونگیووی

نحوه ملاقات میلی بابی براون با جیک بونگیووی داستان عجیبی دارد. این دختر 18 ساله اخیراً فاش کرد که چگونه برای اولین بار با دوست پسر فعلی خود تماس گرفت. این یک داستان عاشقانه در شبکه های اجتماعی است. او در مصاحبه ای در 9 نوامبر به WIRED گفت: “ما در اینستاگرام با هم آشنا شدیم.” “و ما برای مدتی با هم دوست بودیم و بعد، چه می توانم بگویم؟”

اکران انولا هولمز

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 ماه گذشته این زوج در 27 اکتبر در اولین نمایش فیلم جدید میلی Enola Holmes 2 در نیویورک شرکت کردند. در این مراسم میلی و جیک 20 ساله دست در دست در کنار یکدیگر قرار گرفتند و در حالی که روی فرش قرمز عکس می گرفتند دستان خود را دور یکدیگر حلقه کردند.

جیک بونگیووی

در روز 28 اکتبر میلی در اینستاگرام پست گذاشت و عکس های جیک بونگیووی را در این پست منتشر کرد. سال گذشته شایعات عاشقانه ای در مورد این زوج منتشر شد. پس از آن اولین حضور میلی و جیک بر روی فرش قرمز در BAFTA 2022 صورت گرفت.

و از آنجایی که این دو برای اولین بار از طریق اینستاگرام با هم آشنا شدند. منطقی است که آنها به اشتراک گذاری پیشرفت روابط عاشقانه خود به صورت آنلاین ادامه دهند. پس از پخش فصل چهارم Stranger Things در اوایل سال جاری جیک به طور علنی حمایت خود را از این بازیگر در اینستاگرام در به اشتراک گذاشت و نوشت: “تبریک عزیزم، تو سزاوار این هستی که دنیا تو را دوست داشته باشد.”

این دو تعطیلات رویایی خود را در همان ماه در اروپا گذراندند. میلی عکسی از جیک در حال بوسیدن او در مقابل La Sagrada Familia منتشر کرد. او این پست را با عنوان “te amo” که به معنی “دوستت دارم” ترجمه شده است منتشر کرد.

منبع yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =