تشویق 6 دقیقه ای فیلم Zone of Interest در جشنواره کن

فیلم Zone of Interest در جشنواره کن

فیلم Zone of Interest در جشنواره کن اکران شد. « Zone of Interest » که چهارمین فیلم بلند این کارگردان است. پس از نمایش جهانی خود با تشویق شش دقیقه ای و ایستاده مواجه شد.

این فیلم بسیار سخت و چالش برانگیز است. زیرا داستان فرمانده آشویتس و همسرش را روایت می کند که خانه رویایی خود را درست در کنار اردوگاه کار اجباری ساخته اند. فریادهای مداوم زندانیان، شلیک اسلحه و دود حاصل از اتاق‌های گاز، بهشت آنها را تسخیر می‌کند. اما بی‌تفاوتی آن‌ها نسبت به چنین اتفاقات وحشتناکی بسیار عجیب است.

گلیزر کارگردان فیلم پس از تشویق به جمعیت گفت: «بسیار متشکرم. “من واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم. این یک رویاست. متشکرم.»

جمعیت گلیزر و بازیگرانش را پس از به تصویر کشیدن این همه وحشت بر روی پرده، در آغوش گرم گرفتند و فیلم Zone of Interest در جشنواره کن را حدود 6 دقیقه به صورت ایستاده تشویق کردند. جمعیت مخصوصاً برای ساندرا هولر، که شخصیت «ملکه آشویتس» وحشتناک‌ترین شخصیت فیلم است، فریاد می زدند. پس از سخنرانی کوتاه گلیزر، جمعیت برای حدود یک دقیقه او را تشویق کردند.

فیلم Zone of Interest در جشنواره کن

داستان فیلم

«منطقه مورد علاقه» بر اساس رمانی به همین نام نوشته مارتین آمیس در سال ۲۰۱۴ ساخته شده است. هولر بازیگر «تونی اردمان» در نقش همسر رودولف هوس، فرمانده آشویتس در طول هولوکاست، در این فیلم بازی می‌کند. کریستین فریدل، دانیل هولزبرگ و ساشا از از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

جشنواره کن امسال بسیار پرکار بود. زیرا جشنواره برای اولین بار برای «ژان دو بری»، «هیولا» و «ایندیانا جونز 5» را برای نمایش داشت. در حالی که حضور جانی دپ و هریسون فورد در جشنواره خبرساز شد. اما بیشتر ستارگان سر و صدا ایجاد کردند و فیلم های زیادی مورد تشویق قرار گرفتند.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − نه =