عکس های منتشر شده از ادریس آلبا در فیلم Luther

تصاویر جدیدی از اولین کامبک ادریس البا در فیلم Luther منتشر شد. اخبار روز سینمای دنیا را در مووی 21 دنبال کنید.


فیلم Luther که هواداران خیلی وقت است منتظر انتشارش هستند بالاخره بعد از سخن ها و رمز و راز های بسیار در مورد فیلم اکنون جزئیات دقیق تری به مخاطبان داده است.


جدید ترین مجله ی Empire دقیقا مثلا دو عکس منتشر شده از فیلم چند پیچیدگی داستانی داره که به ما گوشه چشمی از چیزی که باید انتظار داشته باشیم میده.
اولین عکس تصویر ادریس البای کاراگاه و پر تنش رو در همون کت قدیمی نشون میده که در محیط کاملا جدیدی حضور داره. فیلم Luther رو به دور از خیابون های کثیف و خاکی لندن به…برده.


یه جایی…مطمئن نیستیم کجا، ولی یه جایی با کوه های برفیه. علارغم تغییر در لوکیشن. البا اصرار داره که این تصویر هنوز همون Luther قدیمیه.

البا گفت:” اینکه یک فیلم رو از فریم تلویزیون به سینما ببری و کلی پول خرجش کنی کار خیلی خطرناکیه، و اون لحظه ای هم که ویژگی های شخصیتی کاراکتر رو تغییر میدی هم همینطور.”


“میخواستم مطمئن بشم که اگرچه بودجه ی بیشتری داریم، پارامتر های Luther رو بیش از حد بهم نریزیم [بهم نریختیم]. البته که اکشن و خطر رو زیاد کردیم. ولی مردی – که – زیر- تخته؟ این دیگه هزینه ی زیادی نداره [سری سوم فیلم]. اون لحظه ها هنوز دست نخورده هستن.”


چیزی که حرکت ها بهم یک فیلم اجازه میدن اینه که میذارن اونها ” لایه به لایه فیلم رو باز کنند” و برای هر چیزی وقت لازمش رو اختصاص بدن.


“همینطور به نیل هم (خالق فیلم) مقدار زیادی از “سرزمین Luther” رو داد که باهاش کار کنه. مثل جاهایی که Luther میتونه بره، چطوری بره، اون زمین چطوریه…
و این عالیه. حس میکنم حالا داریم وارد یک تجربه ی جدیدی از Luther میشیم.”


ولی طرفدار Luther خاکی و تاریک، نگران نباشین!

عکس دوم منتشر شده از فیلم تصویر البا رو در یک تونل قطار تاریک و کثیف نشون میده، پس فیلم شماها رو به حال خودتون رها نمیکنه.


فیلم Luther که سینتیا اریوو هم در اون بازی میکنه هنوز تاریخ انتشار دقیقی نداره.

منبع: Digitalspy

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هشت =