تاریخ انتشار فصل آخر Attack on Titan بخش سوم مشخص شد

تاریخ انتشار فصل آخر Attack on Titan

تاریخ انتشار فصل آخر Attack on Titan مشخص شد. قسمت پایانی فصل پایانی Attack on Titan همانطور که قبلا اعلام شده بود در دو قسمت پخش می شود. اولین نمایش نیمه اول برای تاریخ 3 مارس تنظیم شده است. قسمت دوم در پاییز سال 2023 منتشر می شود.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 احتمالا اپیزود ها طولانی تر از یک قسمت معمولی هستند. در واقع می توان گفت به صورت قسمت ویژه پخش خواهند شد.

MAPPA بیانیه‌ای صادر کرد و درباره تاریخ انتشار فصل آخر Attack on Titan گفت که آنها می‌خواستند در 3 مارس پایان فصل را به صورت کامل پخش کنند. اما به دلیل حجم کاری زیاد و پس از مشورت با کمیته تولید تصمیم گرفتند آن را به دو قسمت تقسیم کنند.

تاریخ انتشار فصل آخر Attack on Titan

مانگا

Attack on Titan بر اساس یک مجموعه مانگا توسط Hajime Isayama است که از سال 2009 تا 2021 در مجله Bessatsu Shonen به صورت سریالی پخش شد. این مانگا در آوریل سال 2021 پس از 139 فصل به پایان رسید که در 34 جلد گردآوری شد. جلد سی و چهارم نهایی در ژوئن 2021 منتشر شد. این مانگا در سال 2013 توسط استودیوی WIT اقتباسی از انیمیشن دریافت کرد. فصل 2 در سال 2017 منتشر شد و پس از آن فصل سوم که به دو دوره تقسیم شد. اولین دوره در تابستان 2018 پخش شد، در حالی که دوره دوم در آوریل 2019 شروع شد. استودیو MAPPA فرنچایز فصل چهارم را که با عنوان فصل آخر حمله به تایتان بود، بر عهده گرفت. پخش آن در دسامبر 2020 آغاز شد و در مجموع 16 قسمت داشت. پس از پایان پخش در مارس 2021، قسمت 2 اعلام شد.

یویچیرو هایاشی هر دو قسمت از فصل پایانی را کارگردانی کرد و هیروشی سکو در ترکیب سریال و فیلمنامه آن را کارگردانی کرد.

تیزر بخش سوم فصل آخر فصل آخر Attack on Titan:

منبع Animecorner

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 12 =