تریلر سریال The Gold در ژانر جنایی اکشن

تریلر سریال The Gold

تریلر سریال The Gold منتشر شد. طلا با الهام از تحقیقات و مصاحبه‌های گسترده با برخی از دست اندرکاران این رویدادها، سریالی جذابی است که سفری به دنیای دهه 1980 مملو از پول ارزان و اخلاقیات ضعیف می‌کند تا این داستان خارق‌العاده و حماسی را برای اولین بار به طور کامل روایت کند. . در سریال طلا، هیو بونویل (دانتون ابی، پدینگتون 1 و 2) در کنار جک لودن (تبر کوچک: حرا، اسب های آهسته)، دومینیک کوپر (واعظ، دوگانه شیطان)، شارلوت اسپنسر (دوک، سیندرلا)، تام کالن (دک) بازی می کنند.

 

داستان سریال

در 26 نوامبر 1983، شش مرد مسلح به انبار امنیتی Brink’s-Mat در نزدیکی فرودگاه هیترو لندن نفوذ کردند و به طور ناخواسته با شمش طلا به ارزش 26 میلیون پوند برخورد کردند. آنچه به گفته کارآگاهان آن زمان به عنوان “یک سرقت مسلحانه معمولی در جاده قدیمی کنت” آغاز شد. به یک رویداد مهم در تاریخ جنایی بریتانیا تبدیل شد. که به دلیل مقیاس سرقت در آن زمان بزرگترین سرقت در تاریخ جهان نام گرفت.

دور ریختن شمش باعث تولد پولشویی بین المللی در مقیاس بزرگ شد. پول کثیفی را فراهم کرد که به رونق املاک Docklands لندن کمک کرد. جنایتکاران یقه آبی و سفید را متحد کرد و جنجال و قتل را در پی آن باقی گذاشت.

تریلر سریال The Gold

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + دوازده =