توییت Kanye West با نماد صلیب شکسته اکانت او را به حالت تعلیق درآورد

Kanye

کانیه وست پس از ستایش آدولف هیتلر در مصاحبه بعد از ظهر پنجشنبه با الکس جونز نظریه‌پرداز در توییتر، تصویری از یک صلیب شکسته درهم تنیده با ستاره داود را به اشتراک گذاشت.

West Kanye که ظاهراً برای تبلیغ کمپین ریاست جمهوری فرضی خود (که هنوز در کمیسیون انتخابات فدرال ثبت نشده است) این تصویر را با این متن توییت کرد: «YE24 همه را دوست دارم #سخنرانی عاشقانه».

تصویر فتوشاپ شده صلیب شکسته یکی از توییت های متعددی بود که او پنجشنبه شب پس از مصاحبه خود با مجری Infowars منتشر کرد.

Kanye

در طول شب وست ویدیوهایی را در حالی که ظاهراً در فلوریدا رانندگی می‌کرد و به موسیقی خود گوش می‌داد پست می‌کرد. و در میان جنجال‌های اخیر از Balenciaga حمایت می‌کرد. او در یکی از توئیت‌های خود نوشت: « تمام انواع پورنوگرافی را از توییتر و هر پلتفرمی حذف کنید، هرزه ‌نگاری محصول پدیفیلیاست» و به دنبال آن «استفاده از پورن خانواده من را نابود کرد. اما عیسی همه چیز را شفا خواهد داد».

وست در پستی جداگانه از شرکت مد درگیر در یک رسوایی تبلیغاتی مربوط به کودکان دفاع کرد. او در توییتی نوشت: «من در کنار Balenciaga ایستاده‌ام.»

.

درگیری ایلان و West Kanye

کمتر از 10 دقیقه بعد او یک تبادل متن آشکار با ایلان ماسک را به اشتراک گذاشت. در دو اسکرین شات، مالک توییتر به نظر می رسد که به وست می گوید: «متاسفم اما شما زیاده روی کردید.» با اشاره به تصویر فتوشاپ شده سواستیکا(صلیب شکسته) و ستاره داود. در پاسخ وست پیام داد: «چه کسی تو را قاضی کرد؟»

برای پایان دادن به طوفان توییتر وست در کنار عکسی بدون پیراهن از مدیر عامل تسلا روی یک قایق نوشت: “بیایید همیشه این را به عنوان آخرین توییت من #ye24 به یاد داشته باشیم.”

Kanye

وست در یک حرکت جنجالی که توسط نمایش مد Yeezy برگزار شد در ماه اکتبر پیراهن “White Lives Matter” را پوشیده بود. از آن زمان او «رسانه‌های یهودی» را به سانسور او و داشتن برنامه‌ای علیه او متهم کرده است. چندین شرکت پس از تهدید به «مرگ بر یهودیان» از جمله JP Morgan Chase، CAA، Vogue و Balenciaga، روابط خود را با او قطع کردند.

در پاسخ به West Kanye در توییتر در روز پنجشنبه ایلان ماسک که خود را سمبل آزادی بیان توصیف می کند. بیانیه ای صادر کرد: «من تمام تلاشم را کردم. با وجود آن، کانیه دوباره قانون ما را در برابر تحریک به خشونت نقض کرد. حساب او تعلیق خواهد شد.» حدود 10 روز پیش کانیه وست به توییتر بازگشت. اما خیلی سریع دسترسی خود را از دست داد.

وست از پلتفرم رسانه های اجتماعی محروم شد و ماسک توییت کرد: ” به نظر می رسد که در نهایت مدیر عامل توییتر قاضی خواهد بود. “

منبع Rollingstone

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 13 =