دستمزد زندایا بازیگر سریال Euphoria برای هر قسمت 1 میلیون دلار است

دستمزد زندایا بازیگر سریال Euphoria

ظاهرا زندایا قرار است پیش از پخش فصل سوم سریال پرطرفدار HBO خود Euphoria افزایش حقوق زیادی کسب کند.

به گفته متیو بلونی در Puck این بازیگر 26 ساله  که با حضور خود در مراسم SAG Awards روز یکشنبه با پل مسکال توجه طرفداران را به خود جلب کرد. گزارش شده است که دستمزد زندایا بازیگر سریال Euphoria برای هر قسمت 1 میلیون دلار است.

اگرچه درام دبیرستانی یک قطعه گروهی است. اما زندایا می تواند ادعا کند که برجسته ترین ستاره سریال است و او همچنین نمایش را روایت می کند.

دستمزد زندایا بازیگر سریال Euphoria احتمالاً بالاترین رقم نمایش است. که در میان محبوب‌ترین پیشنهادهای فعلی HBO است.

سیدنی سوئینی بازیگر دیگر این سریال در یک مصاحبه در ژوئیه 2022 توضیح داد: “آنها مانند گذشته به بازیگران پول نمی دهند و با پخش استریمر، دیگر مازادی دریافت نمی کنید.”

او ادامه داد: «ستاره‌های تثبیت شده هنوز هم حقوق می‌گیرند. اما من باید پنج درصد را به وکیلم، 10 درصد را به نمایندگانم، سه درصد یا چیزی شبیه به آن را به مدیر تجاری‌ام بدهم.» “من باید هر ماه به مدیر تبلیغاتم پول.”

دستمزد زندایا بازیگر سریال Euphoria

سایر بازیگران با دستمزدهای میلیونی

طبق اخبار هالیوود مووی 21 گفته می شود حقوق زندایا اخیراً تسویه شده است. مشخص نیست که دستمزد دیگر بازیگران اصلی Euphoria چگونه است.

چندین ستاره تلویزیونی دیگر هستند که برای هر قسمت نیز حدود 1 میلیون دلار دریافت می کنند. از جمله مایکل کیتون برای فیلم Dopesick و الیزابت ماس برای Shining Girls که هر دو سریال محدود بودند.

طبق گزارش‌ها جیسون سودیکیس در هر قسمت از سریال پرطرفدار Apple TV+ تد لسو، حدود 1 میلیون دلار دریافت می‌کند. در حالی که هریسون فورد و هلن میرن هر دو برای اسپین‌آف پارامونت پلاس یلواستون در سال 1923 و کریس پرت برای فهرست ترمینال آمازون، این مقدار را به دست می‌آورند. با این حال به نظر می رسد کوین کاستنر با 1.2 میلیون دلار در هر قسمت از یلوستون از او پیشی گرفته است.

منبع Dailymail

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + نه =