HBO در حال انتخاب بازیگران سریال شوالیه هفت پادشاهی اسپین آف گات است

سریال شوالیه هفت پادشاهی اسپین آف گات

فیلمبرداری سریال A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight در سال 2024 آغاز می شود و احتمالا پخش آن به سال 2026 موکول می شود. در واقع می توان گفت در حال حاضر سریال شوالیه هفت پادشاهی اسپین آف گات تنها اسپین آف این مجموعه است که چراغ سبز دریافت کرده است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 بازی تاج و تخت در سال 2019 به پایان رسید. از آنجایی که این سریال موفق ترین نمایش در تاریخ HBO بود. آنها به سرعت شروع به کار روی اسپین آف کردند. در نهایت خاندان اژدها ساخته شد. سریالی که بیش از 200-300 سال قبل از سریال اصلی اتفاق می‌افتد. زمانی که تارگرین‌ها در اوج قدرت خود بودند و اژدهایان بر آسمان حکومت می‌کردند.

سریال شوالیه هفت پادشاهی اسپین آف گات

ساخت اسپین آف

اما کار شبکه به همین جا ختم نمی شود. مدتی قبل شنیدیم که آنها در حال سفارش یک اسپین آف دیگر هستند. یعنی سریال شوالیه هفت پادشاهی اسپین آف گات. شوالیه هفت پادشاهی بر اساس رمان های Dunk and Egg جورج آر آر مارتین است. این کتاب های کوتاه بعد از زمان House of the Dragon اما قبل از بازی تاج و تخت روایت می شوند. بنابراین اژدهایان همه مرده اند. اما هنوز افرادی در اطراف هستند که آنها را به یاد می آورند. آنها از سر دانکن قد بلند با نام مستعار دانک شوالیه ای بزرگ با ذهنی ساده و قلبی خوب پیروی می کنند. و مالک او اِگ با نام مستعار اگون تارگرین یک شاهزاده تارگرین است. هیچ کس در خانواده‌اش اهمیتی نمی‌دهد که او با یک شوالیه پرچین در اطراف وستروس ماجراجویی کند.

داستان‌های Dunk and Egg لحن سبک‌تری نسبت به Game of Thrones یا House of the Dragon دارند و می‌توانند جریان داستان را به خوبی پیش ببرند. مانند بسیاری از نمایش ها، تولید در طول اعتصاب نویسندگان هالیوود متوقف شد. اما اکنون که اعتصاب نویسندگان به پایان رسیده است. به نظر می رسد که اوضاع دوباره در حال حرکت است. طبق گزارش‌ها شبکه HBO در سریال شوالیه هفت پادشاهی اسپین آف گات بازیگران Dunk و Egg را انتخاب کرده است.

سریال شوالیه هفت پادشاهی اسپین آف گات

بازیگران

با توجه به @westerosies، ممکن است انتخاب بازیگران برای بازی جدید Game of Thrones که در حال حاضر با عنوان A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight نامگذاری شده است آغاز شده باشد. گفته می شود لوسی بیوان مدیر انتخاب بازیگران بریتانیایی برای دو نقش از بازیگران دعوت کرد که تست دادن اقدام کنند. مطمئناً برای دو نقش Dunk و Egg هستند.

پسر 9 تا 10 ساله از نظر جسمی کوچک، شخصیت فراتر از سال های خود عاقل است. با اعتماد به نفس و شوخ. او لهجه انگلیسی دارد و سفید با چشمان آبی/سبز و پوست رنگ پریده است. برای صدور مجوز باید تا مارس 2024 کمتر از 4/6 و حداقل 9 سال سن داشته باشد.

سرباز 18 تا 25 ساله سرباز بسیار قد بلند و از نظر بدنی قوی است. او دارای خلقی متواضع و فهیم و متفکر است. هر قومیتی باید حداقل 6/4 باشد. همچنین اشاره شده است که فیلمبرداری در سال 2024 انجام می شود که زودتر از آن چیزی است که بسیاری انتظار داشتند.

A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight ممکن است سال آینده فیلمبرداری خود را آغاز کند.

نکته قابل توجه این است که در حالی که اعتصاب نویسندگان هالیوود به پایان رسیده است. و اعتصاب بازیگران هالیوود هم به پایان رسیده است مسیر برای شروع تولید سریال هموار است. اما از آنجایی که شوالیه هفت پادشاهی احتمالاً بازیگران بریتانیایی را انتخاب می کند، نمایش احتمالاً تحت قرارداد SAG-AFTRA اجرا نمی شود. به این معنی که حتی در صورت ادامه اعتصاب بازیگران هالیوود هم ساخت سریال می توانست ادامه پیدا کند. زیرا بازیگران بریتانیایی هستند و تحت قرارداد اتحادیه بازیگران هالیوود نیستند.

منبع Movieweb

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − چهار =