رابطه عاشقانه کایلی جنر و تیموتی شالامه در کنسرت بیانسه علنی شد

رابطه عاشقانه کایلی جنر و تیموتی شالامه

رابطه عاشقانه کایلی جنر و تیموتی شالامه در نهایت پس از ماه ها پنهان کاری علنی شد. به نظر می رسد یکی از راه های جشن گرفتن آنها این بود که رابطه خود را در کنسرت بیانسه در معرض دید عموم قرار دادند.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 این زوج در سومین شب از کنسرت تور جهانی رنسانس این ستاره بزرگ در لس آنجلس دیده شدند. آنها در عکس ها و ویدیوهایی که در توییتر به اشتراک گذاشته شده بوددیده شدند.

رابطه عاشقانه کایلی جنر و تیموتی شالامه

شروع رابطه عاشقانه

اولین بار گزارش شد که جنر و شالامه در ماه آوریل پس از ملاقات در ژانویه در نمایش هفته مد پاریس ژان پل گوتیه با هم قرار می گذارند. اما این ستاره ها موفق شدند رابطه خود را از لنز پاپاراتزی ها دور نگه دارند و عملاً کاملاً پنهان شوند. به جز چند عکس در ماشین جنر. آخرین به روز رسانی در مورد وضعیت روابط آنها از منابع نزدیک به آنها در اواخر ماه آگوست منتشر شد. منبعی در 28 آگوست گفت که تیموتی و کایلی هنوز با یکدیگر در ارتباط هستند.

این منبع گفت: «کایلی و تیموتی اخیراً زمان زیادی را با هم نمی‌گذرانند. زیرا هر دو برنامه‌های زیادی دارند. “اما آنها هنوز به طور منظم با هم ارتباط برقرار می کنند و علیرغم این واقعیت که اغلب اوقات با هم معاشرت نمی کنند. اما دوست باقی مانده اند. آنها زمانی که با هم هستند اوقات خوشی را سپری می کنند. کایلی در حال خوش گذرانی است و اگرچه او آماده است ببیند همه چیز به کجا می رود. اما آنها در یک رابطه نیستند. همه چیز خیلی عادی است.»

اما در 16 آگوست منبعی مشابه گفت: « رابطه عاشقانه کایلی جنر و تیموتی شالامه ادامه دارد و آنها هنوز همدیگر را می‌بینند. کایلی مشغول کار و مسافرت زیاد است. اما آنها زمانی که کار می کند برای یکدیگر وقت می گذارند و هر دو همدیگر را دوست دارند. آن‌ها فعلاً همه چیز را آرام نگه داشته اند. اما به خوبی با هم کنار می‌آیند و با هم خوش می گذرانند.»

رابطه عاشقانه کایلی جنر و تیموتی شالامه

منبع Elle

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 4 =