نسخه بازسازی شده سیندرلا به مناسبت صدمین سالگرد دیزنی با کیفیت 4K پخش می شود

نسخه بازسازی شده سیندرلا

دیزنی پلاس نسخه بازسازی شده سیندرلا با کیفیت 4K را در تاریخ 25 آگوست منتشر می کند. این انیمیشن که محصول 1950 است بازسازی شده و سعی شده تصاویر با کیفیت 4K در اختیار طرفداران قرار گیرد.

دیزنی می‌گوید که با کارشناسان استودیو انیمیشن والت دیزنی همکاری کرده تا هم ظاهر و صدای فیلم را بهبود ببخشند و در عین حال «رنگ‌های غنی، کنتراست، و دقت تصاویر و آثار هنری اصلی» را حفظ کند. در تصویر زیر می توانید تفاوت کیفیت قبل و بعد بازسازی را مشاهده نمایید.

نسخه بازسازی شده سیندرلا

طبق اخبار هالیوود مووی 21 کوین شفر مدیر بازسازی در استودیو والت دیزنی می‌گوید که برای ساخت نسخه بازسازی شده سیندرلا تیم نگاتیو اصلی سیندرلا را از کتابخانه کنگره بیرون آورد و سپس «سوابق رنگی نوردهی متوالی را با کیفیت 4K» اسکن کرد. از آنجا، آنها هرگونه مصنوعات و کثیفی را پاکسازی کردند. و از ابزارهای بازسازی استفاده کردند تا «تصویر واضح‌تر و با کیفیت‌تری نسبت به تلاش‌های قبلی تولید کنند».

این نسخه از سیندرلا قبلاً در جشنواره بین المللی فیلم برلین در ماه فوریه به نمایش درآمد. در حالی که دیزنی در اوایل سال جاری یک کپی فیزیکی از فیلم بازسازی شده را به صورت بلوری و دی وی دی برای اعضای باشگاه فیلم دیزنی منتشر کرد. این فیلم در اول آگوست بر روی دی وی دی در دسترس است. و در 25 آگوست بر روی پلتفرم استریم منتشر خواهد شد.

منبع Theverge

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 9 =