ونسا کربی و سیدنی سوئینی به جود لا و آنا د آرماس در فیلم Eden پیوستند

آنا د آرماس در فیلم Eden

ران هاوارد برنده اسکار در پایان ماه نوامبر اعلام کرد در حال ساخت فیلم هیجان انگیز Eden است که قبلاً Origin Of Species نام داشت. طبق اخبار هالیوود مووی 21 ونسا کربی نامزد اسکار و سیدنی سوئینی به جود لاو، دانیل برول و آنا د آرماس در فیلم Eden که قبلا اعلام شده بود، پیوستند. این دو بازیگر زن جایگزین آلیسیا ویکاندر و دیزی ادگار جونز می شوند.

همچنین با ملحق شدن به این پروژه پر جنب و جوش آهنگسازی استاد هانس زیمر دهمین همکاری بین دو برنده اسکار است که در سال 91 با Backdraft آغاز شد. این فیلم بر اساس معمای حل نشده ای است که در جزیره ای دورافتاده در گالاپاگوس فاش شده است.

هاوارد از زمانی که برای اولین بار از جزیره گالاپاگوس که در آن وقایع زندگی واقعی رخ داده بود بازدید کرد. 15 سال می خواست این داستان را به فیلم تبدیل کند. درست قبل از همه گیری او با نویسنده نوآ پینک همکاری کرد تا داستان را تعریف کند.

آنا د آرماس در فیلم Eden

ران هاوارد، برایان گریزر و کارن لاندر از شرکت Imagine Entertainment تهیه کننده هستند. استوارت فورد از استودیو AGC؛ و بیل کانر و پاتریک نیوال. AGC به فروش بین المللی در AFM این هفته ادامه خواهد داد و در داخل با CAA Media Finance همکاری خواهد کرد.

به گفته سازندگان، این فیلم «وضعیت انسان را به شیوه‌هایی غیرمنتظره، پوچ، طنزآمیز اما بالاتر از همه هیجان‌انگیز و عمیقاً پر تعلیق بررسی می‌کند».

تولید در کوئینزلند استرالیا با یک واحد کوچک فیلمبرداری در گالاپاگوس انجام خواهد شد. آخرین فیلم هاوارد، تریلر نجات غار تایلندی Thirteen Lives نیز در کوئینزلند فیلمبرداری شد.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − چهار =