نقش آفرینی مایا ارسکین و نیکول کیدمن در سریال The Perfect Nanny

نیکول کیدمن در سریال The Perfect Nanny

HBO در حال توسعه رمان لیلا سلیمانی ” The Perfect Nanny” در یک مینی سریال است. طبق اخبار سینما و تلویزیون مووی 21 مایا ارسکین و نیکول کیدمن در سریال The Perfect Nanny نقش آفرینی می کنند. هر دو همچنین به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی این پروژه که از Legendary Entertainment همراه با HBO همکاری می کنند.

” The Perfect Nanny” که در سال 2016 منتشر شد. از قتل واقعی لوسیا و لئو کریم توسط پرستار آنها در سال 2012 الهام گرفت.

ارسکین بیشتر برای بازی در سریال کمدی Hulu “Pen-15” با آنا کونکل شناخته می شود. او در حال حاضر در حال تولید سریال «Mr. و خانم اسمیت» در آمازون پرایم ویدیو است.

نیکول کیدمن در سریال The Perfect Nanny

کیدمن بیشتر برای نقش‌های سینمایی از جمله « Dead Calm»، « Days of Thunder»، « Batman Forever»، « Eyes Wide Shut» و « The Hours» شناخته می‌شود که جایزه اسکار را برای او به ارمغان آورد. برجسته‌ترین نقش تلویزیونی او بازی در نقش سلست در سریال « Big Little Lies» شبکه اچ‌بی‌او و دیگر فیلم‌های تلویزیونی کوچک از جمله « Bangkok Hilton»، « The Undoing» و « Nine Perfect Strangers» بود.

مایا ارسکین و نیکول کیدمن در سریال The Perfect Nanny از طرف Blossom Films در کنار Erskine، Pascal Caucheteux از Why Not Productions و Philippe Godeau از Pan-Européenne به عنوان تهیه کنندگان اجرایی همکاری می کنند. HBO و Legendary Entertainment تهیه کننده مشترک این سریال هستند.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =