شان پن تندیس اسکارش را به زلنسکی تقدیم کرد

زلنسکی

شان پن پس از بازدید از شهر کی یف تندیس اسکارش را به زلنسکی رئیس‌جمهور اوکراین اهدا کرد.

در ویدئویی که در اکانت اینستاگرام زلنسکی منتشر شده است. شان مجسمه اسکار را از کیسه بیرون می ‌آورد و روی میز مقابل زلنسکی می گذراد و می گوید: «احساس وحشتناکی دارم. این برای شماست. این فقط یک چیز احمقانه نمادین است. اما اگر بدانم که اینجا در کنار شما است، برای مبارزه احساس بهتری خواهم داشت.» پن یکی از برجسته‌ترین حامیان اوکراین در مبارزه با تهاجم روسیه بود.

او افزود: «وقتی در جنگ پیروز شدید آن را به مالیبو برگردانید. با دانستن اینکه بخشی از من اینجاست، احساس خیلی بهتری خواهم داشت.”

زلنسکی

حمایت شان از اوکراین

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 سپس زلنسکی نشان شایستگی اوکراین را به پن اهدا کرد. همچنین این دو نفر در خیابان‌های کیف قدم زدند. پس از ابراز قدردانی پن، زلنسکی می گوید: ما از شما بسیار متشکریم. زلنسکی در توضیح ویدیوی اینستاگرام خود نوشت: «شان تندیس اسکار خود را به عنوان نماد ایمان به پیروزی کشورمان به ما اهدا کرد که تا پایان جنگ در اوکراین خواهد بود.» و افزود: «از شما برای چنین حمایت صمیمانه و کمک قابل توجه و حمایت از اوکراین در جهان متشکرم!»

پن برنده دو جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد برای فیلم Mystic River در سال 2003 و Milk در سال 2008 شده است.

شان در فوریه 2022 زمانی که روسیه تهاجم گسترده خود به اوکراین را آغاز کرد در کی یف بود و در حمایت خود از زلنسکی در تمام این مدت ثابت قدم بود. او در ماه مارس اعلام کرد که باید در مراسم اهدای جوایز آکادمی اجازه سخنرانی به زلنسکی داده شود. اما چنین اتفاقی رخ نداد. در ماه سپتامبر، وزیر امور خارجه روسیه گفت که پن به همراه بیش از هزار شهروند آمریکایی دیگر از جمله هیلاری کلینتون، بن استیلر و مورگان فریمن از ورود به روسیه منع شده اند. اما این منع ورود برای دونالد ترامپ اعمال نشده است.

منبع Theguardian

کلیپ اهدای تندیس اسکار به زلنسکی:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =