تریلر انیمیشن Resident Evil: Death Island

تریلر انیمیشن Resident Evil: Death Island

تریلر انیمیشن Resident Evil: Death Island منتشر شد. رزیدنت ایول: جزیره مرگ یک فیلم انیمیشن رایانه‌ای مخصوص بزرگسالان در ژانر ترسناک اکشن است که در جهان مجموعه بازی‌های ویدئویی رزیدنت ایول اتفاق می‌افتد. این پنجمین قسمت و چهارمین فیلم در مجموعه پویانمایی رزیدنت ایول به‌شمار می‌رود که پس از رزیدنت ایول: انتقام در سال ۲۰۱۷ و مینی‌سریال رزیدنت ایول: تاریکی بی‌انتها در سال ۲۰۲۱ محسوب می‌شود.

طبق گفته کپکام، این فیلم در سال 2015 اتفاق خواهد افتاد. این فیلم را بعد از وقایع Resident Evil 6 (که در سال 2013 می‌گذرد) و Resident Evil: Vendetta (که در سال 2014 اتفاق می‌افتد) قرار می‌دهد، اما قبل از Resident Evil 7: Biohazard (محل وقوع در سال 2017).

 این انیمیشن برای اکران در تاریخ ۷ ژوئیه ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده‌است.

 

داستان انیمیشن

مأمور دفتر علوم دفاعی لیان اس. کندی در حین انجام مأموریتی برای نجات دکتر آنتونیو تیلور از دست آدم‌ربایان است که زنی مرموز در کار او مداخله می‌کند. در این بین، کریس ردفیلد مأمور B.S.A.A در حال بررسی طغیان بیماری زامبی در سان فرانسیسکو است، جایی که علت عفونت قابل شناسایی نمی‌باشد. تنها وجه تشابه قربانیان این است که همه آن‌ها اخیرا از جزیره آلکاتراز دیدن کرده‌اند. به دنبال این سرنخ، کریس و تیمش عازم جزیره می‌شوند، جایی که ترس جدیدی در انتظار آن‌هاست.

تریلر انیمیشن Resident Evil: Death Island

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − پانزده =