اولین تصویر جوکر 2؛ واکین فینیکس در آسایشگاه آرکهام

اولین تصویر جوکر 2

تاد فیلیپس اعلام کرد که فیلمبرداری Joker: Folie à Deux آغاز شده است و اولین تصویر جوکر 2 واکین فینیکس را در آسایشگاه Arkham نشان می دهد.اولین فیلم جوکر داستان آرتور فلک و چگونگی تبدیل شدن او به دلقک شرور شهر گاتهام یا همان جوکر را دنبال می کرد. خوشبختانه پس از تغییرات عجیب دی سی، فرانچایز جوکر دست نخورده باقی مانده است.

فیلیپس که قرار است به عنوان کارگردان فیلم Joker: Folie á Deux بازگردد. امروز در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که فیلمبرداری جوکر 2 با بازی Phoenix به صورت رسمی آغاز شده است. این کارگردان همچنین اولین تصویر جوکر 2 را ارائه کرد که در آن جوکر در داخل آسایشگاه آرکهام حضور داشت. تولید Joker: Folie á Deux در لس آنجلس در حال انجام است و انتظار می رود تا اوایل سال 2023 اکران شود. اولین تصویر جوکر 2 را در زیر ببینید:

اولین تصویر جوکر 2

پس از انتشار اولین تصویر جوکر 2 چه چیزی درباره این قسمت میدانیم

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 در حالی که بسیاری از جزئیات داستان مخفی نگه داشته شده است. اما چند نکته تایید شده در مورد Joker: Folie á Deux و انتظارات از آن وجود دارد. یکی از بزرگ‌ترین موارد اضافه شده به این قسمت از فیلم، پیوستن لیدی گاگا به پروژه است. اما این تنها جنبه موزیکال قسمت جدید جوکر نیست. زیرا این فیلم به طور کامل در ژانر موزیکال ارائه خواهد شد. این اولین بار است که یک فیلم در دی سی به صورت موزیکال ساخته می شود.

زازی بیتز که نقش سوفی داموند را در اولین فیلم جوکر ایفا کرد. قرار است دوباره در فیلم Joker: Folie á Deux ایفای نقش کند. تا اینجای کار به غیر از فینیکس، بیتز تنها بازیگری است که به این فرانچایز بازگشته است. اما چند بازیگر دیگر هم به قسمت دوم پیوستند. از جمله برندان گلیسون، کاترین کینر و جیکوب لوفلند. هری لاوتی همچنین برای بازی در یک بخش معمایی برای فیلم Joker: Folie á Deux انتخاب شده است که گفته می شود نقش مهمی در این فیلم دارد. علیرغم کاهش بودجه در پروژه های برادران وارنر، بودجه جوکر 2 ، دو برابر قسمت یک آن خواهد بود.

 اولین تصویر جوکر 2

جوکر 2 در ژانر موزیکال

فضای موزیکال و حضور ستاره بزرگی مانند لیدی گاگا که به عنوان آخرین نسخه لایو اکشن هارلی کوئین در Joker: Folie á Deux انتظارات طرفداران از این فیلم را بسیار بالا برده است.

اگرچه بسیاری اظهار داشته اند که جوکر به دنباله ای نیاز ندارد. اما تلاش برای ساخت جوکر 2 تحسین برانگیز است. زیرا در حال حاضر یک حرکت بزرگ یا یک فرانچایز جذاب می تواند دنیای دی سی را به سمت یک هیجان جدید سوق دهد. از آنجایی که فیلمبرداری شروع شده است. زمان زیادی طول نمی کشد تا عکس ها و فیلم های بیشتری از این فیلم منتشر شوند. از جمله اینکه هارلی کوئین لیدی گاگا در Joker: Folie á Deux چگونه خواهد بود.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =