دنباله فیلم مصائب مسیح مل گیبسون در بهار امسال تولید می‌شود

دنباله فیلم مصائب مسیح

مل گیبسون بازیگر، کارگردان و تهیه کننده تولید دنباله فیلم مصائب مسیح را در بهار امسال آغاز خواهد کرد.

جردن رومی روزنامه نگار کهنه کار سینما روز چهارشنبه این خبر را به اشتراک گذاشت که گیبسون فیلمبرداری فیلم مصائب مسیح: رستاخیز را در چند ماه آینده آغاز خواهد کرد.

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 گیبسون به همراه راندال والاس سخت روی فیلمنامه کار کرده است. قبلاً شش پیش نویس تهیه شده است. «رستاخیز» یا همان دنباله فیلم مصائب مسیح، وقایع سه روز بین مصلوب شدن و رستاخیز مسیح را به تصویر کشیده است. این فیلم در 10 سال گذشته در مراحل توسعه بوده است.

دنباله فیلم مصائب مسیح

گیبسون توضیح داد: “این فیلم رستاخیز نام دارد. البته این موضوع بسیار بزرگی است و باید به آن نگاه کرد. زیرا ما نمی‌خواهیم فقط یک رندر ساده از آن انجام دهیم. بلکه می خواهیم به طور دقیق حوادث را به تصویر بکشیم.”

والاس به هالیوود ریپورتر گفت که همیشه دوست داشته این داستان را تعریف کند. “من همیشه می خواستم این داستان را تعریف کنم. بدون شک داستان بسیار بیشتری برای گفتن وجود دارد که تا به حال در جایی به تصویر کشیده نشده است.”

فیلم اصلی با بودجه 30 میلیون دلاری 612 میلیون دلار فروخت و به پرفروش‌ترین فیلم با رتبه R در آمریکای شمالی و یکی از موفق‌ترین فیلم‌های مستقل تمام دوران تبدیل شد.

منبع CBN

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 14 =