متیو پری بازیگر شخصیت چندلر در سریال فرندز در سن 54 سالگی درگذشت

متیو پری بازیگر شخصیت چندلر در سریال فرندز

متیو پری بازیگر شخصیت چندلر در سریال فرندز که بیشتر شهرت خود را برای بازی در این سریال به دست آورد در سن 54 سالگی درگذشت. یک فرمانده دیده بان LAPD تایید کرد که جسم بی‌جان متیو پری در جکوزی خانه‌اش در لس آنجلس  پیدا شده است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 متیو پری بازیگر شخصیت چندلر در سریال فرندز به خاطر رفتارهای عجیب و غریب و شخصیت عجیب و غریبش محبوب شد و به سرعت در برنامه ای که به مدت 10 فصل پخش شد به فرد محبوبی تبدیل شد.

او در مصاحبه ای در سال 2015 درباره زمان خود در سریال Friends به سی بی اس نیوز گفت: “عالی است، این دوران فوق العاده ای در زندگی من است.”  این نقش برای او در سال 2002 نامزدی امی را برای بازیگر نقش اول در یک سریال کمدی به ارمغان آورد.

متیو پری بازیگر شخصیت چندلر در سریال فرندز

کارنامه کاری متیو پری

گروه تلویزیونی برادران وارنر که تهیه کننده «فرندز» بود. در بیانیه ای به سی بی اس نیوز گفت: «ما از درگذشت دوست عزیزمان متیو پری غمگین هستیم. متیو یک بازیگر فوق‌العاده با استعداد و بخشی از خانواده گروه تلویزیونی برادران وارنر بود. تأثیر نبوغ کمدی او در سراسر جهان احساس شد و میراث او در قلب بسیاری زنده خواهد ماند. این یک روز دلخراش است. و ما محبت خود را به خانواده، عزیزانش و همه طرفداران فداکارش می فرستیم.”

پری همچنین در تعدادی از برنامه‌ها و فیلم‌های تلویزیونی دیگر از جمله « Studio 60 on the Sunset Strip»، « Growing Pains»، « Ally McBeal»، « 17 Again»، « The Whole Nine Yards»، « The West Wing» بازی کرد. او برای بازی در مینی سریال « The Ron Clark Story» در سال 2007 نامزدی گلدن گلوب و امی را دریافت کرد.

پری در خاطراتی که سال گذشته منتشر شد در مورد مبارزات سوء مصرف مواد و حرفه اش صحبت کرد. او بارها به دلیل اعتیاد به مواد مخدر و الکل به دلیل افسردگی شدید به مراکز توانبخشی رفت.

او در سال 2015 در مورد تصورات نادرست در مورد اعتیاد به CBS News گفت: “من فکر می کنم که مردم نمی دانند که این یک بیماری است.” “این بیماری در سال 1955 توسط انجمن پزشکی آمریکا اعلام شد. و حتی افرادی که این مشکل را دارند. متوجه نمی شوند که از یک بیماری رنج می برند. بنابراین آنها خود را سرزنش می کنند. “

جسم بی‌جان متیو پری در جکوزی خانه‌اش پیدا شد. و اثری از مواد مخدر و یا امر مجرمانه‌ی منجر به قتل در صحنه مرگ وی یافت نشده است. دلیل مرگ او غرق شدن ذکر شده است. آخرین پست متیو در همون جکوزی:

متیو پری بازیگر شخصیت چندلر در سریال فرندز

منبع Cbsnews

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 5 =