جان سینا و جیسون موموآ به فیلم کمدی Killer Vacation پیوستند

فیلم کمدی Killer Vacation

جان سینا و جیسون موموآ هر دو برای بازی در فیلم کمدی Killer Vacation برادران وارنر قرارداد بسته‌اند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21  این دو بازیگر هنگام فیلمبرداری جدیدترین فرانچایز سریع و خشن یعنی Fast X با هم آشنا شدند و به قدری رابطه خوبی با یکدیگر داشتند که تصمیم گرفتند پروژه ای پیدا کنند تا با یکدیگر در آن به ایفای نقش بپردازند. این دو بازیگر قرار است برای Fast and Furious 11 در کنار یکدیگر باشند که در حال حاضر در مرحله پیش تولید است.

جزئیات خاصی در باره فیلم Killer Vacation فاش نشده است. فیلمنامه توسط مارک و برایان گان نوشته شده است و این پروژه توسط جان ریکارد و پیتر سفرن ساخته خواهد شد. این فیلم قبل از همکاری سفرن با جیمز گان در مرحله تولید قرار گرفته بود.

فیلم کمدی Killer Vacation

جیسون موموآ همچنین در فیلم Dune برای برادران وارنر بازی کرد در حالی که سفرن نیز تهیه کننده Aquaman بود. او اخیراً در Slumberland ظاهر شد که اکنون در نتفلیکس در حال پخش است.

جیسون با سینا در فیلم The Suicide Squad و سریال The Suicide Squad و اسپین آف HBO Peacemaker کار کرده است. گان و سفرن برای ساختن شخصیت سینا همکاری کردند که مورد تحسین و استقبال تماشاگران و طرفداران دی سی قرار گرفت. سینا در مرحله بعد در یک فیلم کمدی اکشن از کارگردان Taken ظاهر می شود. همچنین قرار است به WWE بازگردد. انتظار می رود سینا در نمایشگاه رسلمنیا سال آینده که در لس آنجلس برگزار می شود، ظاهر شود.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 4 =