اخبار جدید برادران وارنر در سینما کان 2023

برادران وارنر در سینما کان 2023

اخبار جدید برادران وارنر در سینما کان 2023 منتشر شد. و برادران وارنر در مورد بسیاری از فیلم‌های آینده‌اش، از جمله The Flash، Aquaman and the Lost Kingdom، Wonka، Barbie، Dune Part Two صحبت کرد.

.

تریلر Flash

کمپانی برادران وارنر تریلر جدیدی از فیلم The Flash  منتشر کرده است. و در کنار بتمن های مایکل کیتون و بن افلک و سوپرگرل ساشا کال عواقب تلاش برای تغییر گذشته را نشان داد.

تریلر با صحبت های کیتون در مورد از دست دادن پدر و مادرش شروع می شود و اینکه چگونه درد ناشی از آن حتی او را به کسی که هست تبدیل کرده است.

The Flash در تاریخ 16 ژوئن 2023 وارد سینماها خواهد شد.

برادران وارنر در سینما کان 2023

Aquaman and the Lost Kingdom

در کنار وعده‌ DCU جدید، سینما کان نگاه گسترده ای به Aquaman and the Lost Kingdom داشت. این فیلم با نشان دادن آکوامن جیسون موموآ با نام مستعار آرتور کوری با یک نوزاد پسر شروع می شود. سپس به دکتر استفان شین از پارک راندال در یک اکتشاف در قطب شمال می رسد.

Aquaman and the Lost Kingdom در تاریخ 20 دسامبر 2023 در سینماها اکران خواهد شد.

.

فیلم Blue Beetle 2023

فیلم Blue Beetle که در CinemaCon 2023 نشان داده شد بسیار شبیه به تریلری بود که اخیراً منتشر شد. با این حال، نگاه بهتری به Carapax شرور به ما داد.

کارگردان و ستارگان Blue Beetle نیز برای به اشتراک گذاشتن اطلاعاتی در مورد فیلمی که در 18 آگوست 2023 در سینماها اکران خواهد شد به اشتراک گذاشتند. همانطور که در تریلر دیدیم، خانواده در سفر Xolo Maridueña برای تبدیل شدن به سوسک آبی نقش کلیدی خواهند داشت.

برادران وارنر در سینما کان 2023

Dune Part Two یک «فیلم جنگی حماسی اکشن»

دنیس ویلنوو کارگردان Dune Part Two در CinemaCon 2023 اولین فیلم خود را معرفی کرد.

این فیلم نشان می‌دهد که پل آتریدیس از تیموتی شالامی و چانی از زندایا در کنار هم روی تپه‌های شنی نشسته‌اند. قبل از اینکه به دیدار شاهزاده ایرولان فلورنس پیو بروند

Dune Part Two در تاریخ 3 نوامبر 2023 در سینماها اکران خواهد شد و درست همان جایی که اولین فیلم به پایان رسید. پاول و مادرش به قبیله Fremen می پیوندند و تلاش می کنند اعتماد آنها را جلب کنند.

.

هیو گرانت نقش اومپا لومپا را در پیش درآمد Willy Wonka ایفا می کند

برادران وارنر در سینما کان 2023 فاش کردند که هیو گرانت قرار است نقش یک Oompa Loompa را در فیلم Wonka به رهبری تیموتی شالامی بازی کند.

این فیلم همچنین نشان می دهد که ونکا تلاش می کند شکلات بسازد. اما مجبور است در مقابل کارتل شکلات بایستد. همچنین تایید شده است که این فیلم موزیکال است.

Wonka در تاریخ 15 دسامبر 2023 در سینماها اکران خواهد شد.

برادران وارنر در سینما کان 2023

فیلم باربی

بازیگران و کارگردان باربی بخشی از نمایشگاه برادران وارنر در CinemaCon بودند. یکی از نکات برجسته این پانل این بود که رایان گاسلینگ گفت که او واقعاً کن را درک نمی‌کرد تا اینکه «یک روز داشتم موهایم را رنگ می‌کردم و پاهایم را اصلاح می‌کردم در آنجا واقعا کن را درک کردم».

باربی در تاریخ 21 جولای 2023 در سینماها اکران خواهد شد.

.

Beetlejuice 2 به طور رسمی در برادران وارنر در حال توسعه است.

پس از سال ها شایعات و گزارش ها، برادران وارنر رسما تایید کرد که Beetlejuice 2 در حال توسعه است. ما چیز زیادی در مورد فیلم پیدا نکردیم. اما لوگویی که به طور خلاصه در جریان یک چرخش در برادران وارنر نشان داده شد. س

.

تریلر Meg 2: The Trench

Meg 2: The Trench تریلر جدیدی را در CinemaCon منتشر کرد و موجودات ماقبل تاریخ را در حال مبارزه در ساحل به نمایش گذاشت. سپس یک تی رکس آنها را در اقیانوس تعقیب می کند. جایی که مگ به سرعت تی رکس را می گیرد و ثابت می کند که شکارچی برتر کیست. سپس به روزگار مدرنی که جوناس جیسون استاتهام و تیمش در ماموریت دیگری برای جلوگیری از آمدن مگ به سطح هستند.

برادران وارنر در سینما کان 2023

The Nun II

دنیای Conjuring کمی بزرگتر و وحشتناک تر می شود. زیرا راهبه II در تاریخ 8 سپتامبر 2023 در سینماها اکران می شود. فیلم جدید نشان داده شده با به صدا درآمدن ناقوس کلیسا و رعد و برق شروع می شود که راهبه شیطان بار دیگر ظاهر شد.

سپس به داستان دختران جوان در یک مدرسه صومعه که شبیه اروپای اوایل قرن بیستم است، می پردازیم. آنها مخفیانه وارد یک کلیسای کوچک بسته می شوند که می دانند ممنوع است. و تعدادی گذرگاه تاریک را کشف می کنند که ویران شده اند. سپس آنها شروع به بازی به نام Defy the Devil می کنند. که بازیکنان را در آن به تصویر یک بز در یک پنجره رنگی خیره می کند تا یک شیطان ظاهر شود.

برادران وارنر در سینما کان 2023

فیلم The Color Purple

اپرا وینفری آمد تا در مورد The Color Purple صحبت کند. فیلم موزیکال آینده که اقتباسی از موزیکال برادوی به همین نام است که بر اساس رمان آلیس واکر در سال 1982 ساخته شده است.

وینفری در سال 1985 در فیلم اقتباسی از رنگ ارغوانی به کارگردانی استیون اسپیلبرگ بازی کرد و به عنوان تهیه کننده در این فیلم مشغول به کار است.

The Color Purple در تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۲۳ در سینماها اکران خواهد شد.

منبع IGN

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =