سریال Shadow & Bone پس از دو فصل توسط نتفلیکس کنسل شد

سریال Shadow & Bone

نتفلیکس سریال Shadow & Bone را تنها پس از دو فصل لغو کرد. این سریال یکی از چندین سریال دیگر مانند Glamorous و Agent Elvis است که توسط این استریمر لغو شده است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 درست زمانی که اوضاع در Grishaverse شروع به گرم شدن کرد. نتفلیکس پس از دو فصل سریال Shadow & Bone را لغو کرد. سریالی که بر اساس آثار لی باردوگو ساخته شده است. زمان برای آلینا استارکوف (جسی می لی) و مال اورتسف (آرچی رنو) به پایان رسید. و سرنوشت آنها اکنون فقط در صفحات رمان هایی به تصویر کشیده می شود که پایه و اساس اقتباس تلویزیونی بودند.

این سریال به مدت دو فصل پخش شد و هر دو قسمت شامل هشت قسمت بود. سریال زمانی شروع شد که آلینا به عنوان بخشی از خدمه ای انتخاب شد که مستقیماً به فولد سفر کردند و با موجودات وحشتناکی روبرو شدند که ساکنان مکان تاریک شده بودند. آلینا و مال علاوه بر نگرانی در مورد زنده شدن موجودات فولد، توسط The Darkling (بن بارنز) احضارکننده سایه که می خواست کل جهان را در تاریکی فرو ببرد، تعقیب شدند.

به نظر می‌رسید که همه چیز برای قهرمانان شجاع Shadow and Bone خوب پیش می‌رود. و تیم خلاق پشت این اقتباس در مورد تولید احتمالی یک اسپین‌آف با تمرکز بر Six of Crows صحبت می‌کردند. فصل دوم Shadow and Bone زمانی که بر روی این پلتفرم راه اندازی شد. اولین بازی قدرتمندی را تجربه کرد. به طوری که پلتفرم استریم گزارش داد که در زمان انتشار آن توسط 55 میلیون خانواده دیده شده است.

سریال Shadow & Bone

سایر پروژه های نتفلیکس لغو شدند

Shadow and Bone تنها داستانی نبود که ناگهان با اعلام نتفلیکس به پایان رسید و Glamourous، Agent Elvis، Farzar و Captain Fall به سرنوشت مشابهی دچار شدند. قابل تشخیص ترین مورد از این دسته الویس پریسلی (متیو مک کانهی) بود که به عنوان یک مامور مخفی برای دولت ایالات متحده کار می کرد. پس از پایان اعتصابات انجمن نویسندگان آمریکا و SAG-AFTRA، صنعت همچنان به تعدیل خود ادامه می دهد.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 9 =