رتبه‌بندی بدترین فیلم های سال 2004

بدترین فیلم های سال 2004

در سال 2004 تعداد زیادی فیلم عالی منتشر شد. هر ساله هم فیلم‌های خوبی منتشر می‌شوند و هم فیلم‌های بدی اکران می‌شوند. با معرفی بدترین فیلم های سال 2004 همراه مووی 21 باشید.

10. Christmas with the Kranks

Christmas with the Kranks از بدترین فیلم های سال 2004

برخی از مردم نسبت به فیلم‌های کریسمس کاملاً مترحم هستند. این تعطیلات به اندازه‌ای مورد علاقه برخی است که حتی فیلم‌های بی‌مزه یا کم عمقی که درباره آن زمان از سال می‌باشند، برایشان ارزش دیدن داشته باشند. واضح است که بسیاری از فیلم‌های کریسمسی که بد تلقی می‌شوند، هنوز مدافعان خود را دارند، اگرچه وقتی نوبت به کریسمس با کرانکس می‌رسد، یافتن چنین مدافعانی سخت‌تر است.

همچنین بخوانید: رتبه‌بندی بدترین فیلم های سال ۲۰۰۰

صادقانه بگویبم، کمدی‌هایی که حول محور خانواده می‌چرخند و در طول کریسمس اتفاق می‌افتند، با فیلم National Lampoon’s Christmas Vacation در دهه 1980 به اوج خود رسیدند، بنابراین بهتر است به جای تماشای کریسمس با کرانکس، این فیلم را تماشا کنید.

9. 9 songs

9 songs از بدترین فیلم های سال 2004

در حالی که این اولین درام وابسته به عشق شهوانی نبود که مورد تمسخر گسترده منتقدان قرار گرفت.Fifty Shades of Grey احتمالاً شناخته‌شده ترین نمونه در سال های اخیر است. 9 ترانه اولین فیلم عاشقانه صریح جنسی نبود که تقریباً در سطح جهانی مورد پسند قرار نگرفت. اما چند سال قبل از انتشار کتاب و فیلم Fifty Shades of Grey اکران شد.

ولی از حق نگذریم، حداقل 9 Songs دارای موسیقی متن مناسبی است. و همچنین حدود یک ساعت کوتاهتر از Fifty Shades of Grey است و 69 دقیقه زمان دارد. با این حال، این اثر از بدترین فیلم های سال 2004 است.

8. Jersey Girl

Jersey Girl از بدترین فیلم های سال 2004

واضح است که کوین اسمیت در تلاش بود تا با ساخت جرسی گرل چیزی متفاوت از آنچه در طول 10 سال اول زندگی حرفه‌ای فیلمسازی خود ساخته بود بسازد. این تلاش را می‌توان تا حدی تحسین کرد، حتی اگر خود فیلم قانع‌کننده نباشد.

این اثر یک درام احساسی است که بن افلک در آن نقش پدری مجرد را بازی می کند که در پی بدبختی های مختلفی که زندگی او را تحت تاثیر قرار داده است، با بزرگ کردن دختری جوان دست و پنجه نرم می کند. این اثر برخلاف اکثر فیلم‌های دیگر کوین اسمیت، که عموماً دارای درجه سنی R هستند، درجه سنی PG-13 دارد. در نتیجه کمی ناخوشایند و ملایم به نظر می رسد، اما با فیلم های اخیر وی، جرسی گرل را دیگر به هیچ وجه نمی توان بدترین فیلم اسمیت نامید.

7. Shark Tale

Shark Tale از بدترین فیلم های سال 2004

خنده‌دارترین قسمت داستان کوسه این واقعیت است که مارتین اسکورسیزی افسانه‌ای صدای یک ماهی بادکنکی را صداپیشگی می کند! ولی متاسفانه حضور این کارگردان افسانه‌ای در این انیمیشن، سبب نشد که با موفقیت روبرو شود.

همچنین بخوانید: رتبه‌بندی بدترین فیلم های سال ۱۹۸۴

فراتر از اسکورسیزی، صدابازیگران به طور غیرمعمولی چشمگیر هستند، و ویل اسمیت صداپیشگی شخصیت اصلی را بر عهده دارد و رابرت دنیرو، همکار مکرر اسکورسیزی، نیز در این فیلم صداپیشگی می کند. این اثر در مورد دوستی بین یک ماهی و یک کوسه سفید بزرگ گیاهخوار است و مطمئناً با انتشار یک سال پس از فیلم خارق‌العاده پیکسار یعنی Finding Nemo به شدت آسیب دید. به طور کلی، داستان کوسه یک اثر شکست‌خورده است.

6. Joshua and the Promised Land

Joshua and the Promised Land از بدترین فیلم های سال 2004

جاشوا و سرزمین موعود بسیار مبهم تر از داستان کوسه است، و مطمئنا فاقد ویژگی صداپیشگان درجه یک است که داستان کوسه به آن افتخار می کند. این اثر یک فیلم انیمیشنی بسیار ارزان‌تر است که از انیمیشن‌های کابوس‌آمیز رایانه‌ای برای بازگویی رویدادهای مختلف کتاب مقدس به شکل ظاهراً دوست‌داشتنی برای کودکان استفاده می‌کند.

با این حال، جاشوا و سرزمین موعود را باید به هر قیمتی از کودکان دور نگه داشت، زیرا در بهترین حالت یک رویای بد و در بدترین حالت یک کابوس سورئال و سردردآور است.

5. Blade: Trinity

Blade: Trinity از بدترین فیلم های سال 2004

با آثاری مانند Spider-Man 2 و The Incredibles، این بحث وجود دارد که سال 2004 سال خوبی برای فیلم های ابرقهرمانی بود‌ه است. البته، هرکسی که این استدلال را مطرح می‌کند، باید به Blade: Trinity که یکی از آثار آن سال است بپردازد و یا نادیده‌اش بگیرد. این فیلم پتانسیل شخصیت اصلی را هدر داد و به عنوان یک پایان‌بندی ضعیف برای سه‌گانه‌ای عمل کرد که شامل فیلم‌های بسیار بهتر Blade (1998) و Blade II (2002) نیز می‌شود.

این اثر از بدترین فیلم های سال 2004 می باشد.

4. The Karate Dog

The Karate Dog از بدترین فیلم های سال 2004

مانند داستان کوسه، تعداد شگفت‌آور و زیادی از نام‌های مستعد و شناخته‌شده در پشت پرده‌ی سگ کاراته‌کار وجود داشت. بازیگران آن شامل جان وویت، چوی چیس و پت موریتا هستند و کارگردانی آن را باب کلارک برعهده داشت، کسی که بیشتر به خاطر حضور در پشت فیلم‌های کلاسیکی مانند A Christmas Story و Black Christmas شهرت دارد.

همچنین بخوانید: رتبه‌بندی بدترین فیلم های سال ۱۹۹۹

شاید سرنوشت بوده که هیچ یک از آنها نتوانستند فیلمی با عنوانی به نام سگ کاراته‌کار را نجات دهند. این فیلم داستان سگی به نام چو چو را دنبال می کند که هنرهای رزمی بلد است، می تواند با انسان ها صحبت کند و شاهد قتل استادش بود‌‎ه است. او برای ردیابی قاتل به نیروهای LAPD می پیوندد.

3. Catwoman

Catwoman از بدترین فیلم های سال 2004

فیلم Catwoman محصول سال 2004 اولین باری نبود که این شخصیت را در یک فیلم بلند نشان می‌داد، اما تنها باری است که این شخصیت فیلم انفرادی خود را داشته است. اکنون ممکن است در ساخت یک فیلم انفرادی دیگر برای کت‌وومن کمی دلهره وجود داشته باشد، زیرا این فیلم عالی از آب درنیامده است و به عنوان یکی از بدنام ترین فیلم های ابرقهرمانی تمام دوران شناخته می شود.

هالی بری در نقش پیینس فیلیپس، زن جوان آرامی که در نهایت قدرت های گربه مانندی به او اعطا می شود، بازی می کند، و او شروع به مبارزه با استفاده از توانایی های تازه یافته‌اش می کند. این اثر از بدترین فیلم های سال 2004 بود.

2. In Search of the Titanic

In Search of the Titanic از بدترین فیلم های سال 2004

در جستجوی تایتانیک فیلمی است که اساساً 88 دقیقه طول می‌کشد تا مخاطب را روانی کند! این فیلم دنباله‌ای بر فیلم افسانه تایتانیک محصول سال 1999 است که یک بازسازی از فاجعه تایتانیک بود که در آن هیچ‌کس جان خود را از دست نداد، زیرا یک اختاپوس غول‌پیکر کشتی را پس از برخورد با کوه یخ کنار هم نگه داشت.

در این فاجعه‌ی انیمیشنی، گروهی از موش‌ها در تلاش برای شروع انقلاب هستند. سگی با تفنگ لیزری شلیک می کند. یک کوسه رپ می کند و در پشتش کوله پشتی دارد!

1. Superbabies: Baby Geniuses 2

Superbabies: Baby Geniuses 2 از بدترین فیلم های سال 2004

Superbabies: Baby Genises 2 با عنوان تنها یکی از بدترین فیلم های سال 2004 نیست. این اثر یکی از بدترین فیلم های تمام دوران است! این اثر داستان گروهی از نوزادان بسیار باهوش را دنبال می‌کند که باید با هم متحد شوند تا با کنترل کل جمعیت بزرگسال یک غول رسانه‌ای شرور دنیا را تحت کنترل درآورند.

مانند سگ کاراته‌کار، این فیلم نیز توسط باب کلارک کارگردانی شده است و جان وویت در گروه بازیگران آن حضور دارد. حتی بر اساس استانداردهای فیلم بچه‌های بی‌مغز، این فیلم یک فاجعه‌ی تمام عیار نامیده می شود.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − دوازده =