تشویق 7 دقیقه ای فیلم پریسیلا در جشنواره ونیز

فیلم پریسیلا در جشنواره ونیز

فیلم پریسیلا در جشنواره ونیز با تشویق های ایستاده 7 دقیقه ای همراه شد. موضوع این فیلم درام سوفیا کاپولا که دوشنبه شب در ایتالیا نمایش داده شد درباره زندگی الویس پریسلی و همسرش و نحوه آشنایی آنها است. دختر الویس پریسلی در حالی که تشویق تماشاگران در لیدو را برای فیلم پریسیلا مشاهده کرد اشک هایش سرازیر شد. در حالی که اشک هایش را پاک می کرد بر روی صحنه در کنار کاپولا، کیلی اسپانی و جیکوب الوردی که در نقش پریسیلا و الویس ایفای نقش می کنند، دیده شد. این بازیگران در بحبوحه اعتصاب بازیگران توانستند از SAG-AFTRA معافیت بگیرند و برای اکران فیلم در جشنواره حاضر شوند.

پریسلی به وضوح تحت تأثیر نمایش این فیلم قرار گرفت. در حالی که اشک هایش را خشک می کرد. اسپانی را در آغوش گرفت. کاپولا پس از نمایش «الویس» باز لورمن که در سال 2022 در سینماها اکران شد. الوردی را برای نقش پادشاه راک اند رول انتخاب کرد. الویس در این فیلم چهره دیگری دارد. او به قرص های خواب آور معتاد است. آرامش خود را از دست می دهد و معمولا همیشه عصبانی است. و سعی می کند دوست دخترش را کنترل کند.

این فیلم ممکن است «پریسیلا» نامیده شود. اما جمعیت بیرون از سالن در اکران فیلم پریسیلا در جشنواره ونیز یک نام دیگر را صدا می زدند: «جیکوب! جیکوب! جیکوب!» . در فرش قرمز اکران فیلم، الوردی بازیگر 26 ساله استرالیایی که بیشتر برای سریال «Euphora» شناخته می‌شود، در حال امضا دادن و سلفی گرفتن بود. او حتی از روی فرش خارج شد تا وسیله ای که یکی از هواداران به طور تصادفی به روی زمین انداخته بود، بردارد و آن را به او پس داد. (این یک حرکت جنتلمن واقعی بود که مطمئناً الویس آن را تأیید می کرد.)

اخبار مرتبط: تریلر فیلم 2023 Priscilla

فیلم پریسیلا در جشنواره ونیز

نقدهای فیلم پریسیلا

فیلم پریسیلا در جشنواره ونیز با نقدهای مثبت روبرو شد. اوون گلیبرمن منتقد فیلم ورایتی «پریسیلا» را «به شدت معتبر» نامید و آن را ستایش کرد و افزود: «کایلی اسپانی و جیکوب الوردی در فیلم بسیار بینشیر ظاهر شدند. آنها توانستند زندگی پر جنب و جوش این زوج هنزمند را به خوبی به تصویر بکشند.»

«پریسیلا» بر اساس زندگینامه خود پریسیلا پریسلی ساخته شده است. فیلم از روی کتاب «الویس و من» که کاپولا خودش آن را اقتباس کرده ساخته شده است. این فیلم به زندگی پریسیلا و رابطه عاشقانه‌اش با پادشاه راک اند رول می‌پردازد. و داستان زندگی او را از سال‌های اولیه‌اش به‌عنوان یک نوجوان ارتشی مستقر در آلمان غربی تا ورودش به گریسلند دنبال می‌کند.

فیلم پریسیلا در جشنواره ونیز

نماش در جشنواره

این فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد و نشان دهنده اتحاد مجدد کاپولا و A24 پس از همکاری آنها در سال 2013 در “حلقه بلینگ” است. اگرچه کاپولا بیشتر در جشنواره کن نقش آفرینی می کند (او جایزه بهترین کارگردانی را در سال 2017 برای «فریب خوردگان» دریافت کرد). او همچنین با لیدو غریبه نیست. زیرا درام پدر و دخترش « Somewhere» یکی از تحسین برانگیزترین نمایش های نمایشی در این جشنواره بود. جشنواره 2010 در نهایت برنده جایزه بهترین فیلم جشنواره، شیر طلایی شد.

انتشار “پریسیلا” به نوعی تعادل برای “الویس” سال گذشته است که داستان الویس پریسلی را از دیدگاه خواننده روایت می کرد. اکران برادران وارنر با فروش 288 میلیون دلاری در سراسر جهان و کسب 8 نامزدی اسکار، از جمله بهترین فیلم و بهترین بازیگر مرد برای آستین باتلر، موفق شد.

“پریسیلا” قرار است در 27 اکتبر از A24 در سینماها اکران شود. همچنین به عنوان نمایش اصلی جشنواره فیلم نیویورک در ماه اکتبر عمل خواهد کرد. بدون شک این فیلم باز هم شامل معافیت اتحادیه بازیگران برای شرکت در جشنواره فیلم نیویورک خواهد شد.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =