پوستر جدید فیلم شزم 2 به همراه تیزر تبلیغاتی منتشر شد

پوستر جدید فیلم شزم 2

فیلم آینده کامیکس دی سی اولین نمایش خود را با پوستر جدید فیلم شزم 2 شروع می کند. که در آن یکی از هیولاهایی را که قدرتمندترین مورتال جهان با آن روبرو خواهد شد، به نمایش می گذارد.

اولین نمایش Shazam! Fury of the Gods بسیار نزدیک است. و تبلیغ برای دنباله مورد انتظار فیلم 2019 ادامه دارد که بار دیگر شاهد بازگشت زکری لی‌وای و آشر آنجل به عنوان قدرتمندترین فانی جهان به کارگردانی دیوید اف سندبرگ خواهیم بود.

امروز پوستر جدیدی از این فیلم منتشر شد که قهرمان قدرتمند را در مقابل اژدهای اسطوره‌ای با ابهت نشان می دهد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در Shazam! Fury of the Gods وقتی بیلی باتسون و خواهر و برادرهای خوانده‌اش با گفتن Shazam به ابرقهرمان تبدیل می‌شوند. مجبور می‌شوند دوباره وارد عمل شوند و با دختران اطلس مبارزه کنند. آنها باید دختران اطلس را از استفاده از سلاحی که می تواند جهان را نابود کند، بازدارند.

علاوه بر زکری و آنجل بازیگران بازگشته جک دیلن گریزر (فردی)، ایان چن (یوجین)، جووان آرماند (پدرو)، فیث هرمان (دارلا) و گریس فولتون (مری) هستند. دی جی. کوترونا، راس باتلر و میگان گود. جیمون هونسو نیز در نقش جادوگر بازگشته است. هلن میرن در نقش هسپرا شرور، لوسی لیو در نقش خواهر هسپرا کالیپسو و ریچل زگلر در نقش الهه آنتا.

پوستر جدید فیلم شزم 2 پوستر جدید فیلم شزم 2

آیا Shazam Zachary Levi در DCU جدید خواهد بود؟

به گفته جیمز گان فلش یک نقطه تنظیم مجدد برای DCU قبلی خواهد بود که اجازه می دهد پروژه های جدید با ساختاری جدید و داستانی بزرگتر بیایند که هر تولیدی در تلویزیون، سینما و بازی های ویدیویی را متحد می کند. اما همه بازیگران گذشته را نمی توان رد کرد.

اگرچه هیچ بیانیه رسمی ادامه حضور Levi را تایید نکرده است. گان گفت که ستارگانی مانند Gal Gadot و Jason Momoa که هنوز در ماه دسامبر Aquaman and the Lost Kingdom را به نمایش خواهند گذاشت. می توانند در این دنیا حضور داشته باشند. چه برای ادامه بازی شخصیت‌های قبلی‌شان و چه برای یافتن شخصیت‌های جدید، بنابراین Zachary و بقیه Shazam! بازیگران همچنان می توانند نقشی در DCU آینده داشته باشند.

در حال حاضر، طرفداران DC می توانند از Shazam لذت ببرند! Fury of the Gods در ماه آینده، فلش در جولای، Blue Beetle در آگوست و Aquaman and the Lost Kingdom در پایان سال با اولین پروژه های استودیو دی سی در سال 2024 آغاز می شوند.

تیزر شزم:

منبع Movieweb

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + پنج =