حضور ولورین در کاپیتان آمریکا 4! از شایعه تا واقعیت

حضور ولورین در کاپیتان آمریکا 4 تائید شد؟ اخبار سینمایی روز هالیوود را در مووی 21 دنبال کنید…


عکس های جدیدی که از فیلم کاپیتان آمریکای جدید Captain America: New World Order منتشر شده سر نخ هایی از حضور ولورین در دنیای سینمایی مارول میدهد. ژولیوس اونا کارگردان فیلم، تولید فیلم را در آتلانتا با لوکیشین هایی در هوای آزاد شروع کرده است.
عکس های جدید از کاپیتان آمریکا 4 که آنتونی مک‌کی نقش اصلی آن را بازی میکند مرتب در اینترنت منتشر میشود تا به مخاطبان نشان دهد انتظار چه چیزی از کاپیتان آمریکای جدید داشته باشند. عکاس فیلم در اینستاگرام خود تصاویری منتشر کرده که به نظر میرسد پنجه های شناخته شده و معروف آدامانتیومی ولوورین در صحنه ی فیلم کاپیتان آمریکا 4، Captain America: New World Order، منتشر شده سر باشد.


متاسفانه، اطلاعات دیگری به غیر از این عکس منتشر نشده برای همین پیشگویی اینکه ولوورین چگونه در Captain America: New World Order قرار میگیرد مشکل است. علاوه بر آن، ممکن است اصلا یک ایستر اِگ از ولوورین نباشد، بلکه اشاره ای به فردی کروگر در فیلم A Nightmare on Elm Street باشد.


ممکن است هیو جکمن در کاپیتان آمریکا 4 حضور داشته باشد؟


بعد از سالها بازنشستگی، هیو جکمن دوباره با نقش ولوورین در فیلم Deadpool 3 باز میگردد. این اولین باریست که هیو جکمن این نقش را در دنیای مارول بازی میکند که برای کسانی که او و کارهایش را مدت ها در دنیای جهش یافتگان Fox/Marvel دنبال کرده اند خیلی هیجان انگیز است. داستان ولورین هیو جکمن به سالها پیش و اولین فیلم سری X-Men برمیگردد. اکس من 13 فیلم دارد که ولورین در 9 فیلم آن حضور دارد. آخرین فیلم هیو جکمن در نقش لوگان یا همان ولورین در سال 2017 به روی پرده نقره ای رفت. حالا بعد از 6 سال هیو جکمن بعد از پشت سر گذاشتن تمرینات حرفه ای و فوق سخت آماده است تا با چنگال های شکست ناپذیر خود به پوست ولورین برگردد.


از آنجایی که هیو جکمن و کاراکتر ولوورین با هم شناخته میشوند حضور ولوورین در فیلم انتظاراتی را هم به دنبال خواهد داشت مثل حضور خود بازیگر در فیلم Captain America: New World Order.

حضور ولورین در پروژه ی Avengers


هنوز هیچ چیزی قطعی نیست ولی بازگشت هیو جکمن در نقش ولوورین فعلا در فیلم Deadpool 3 تائید شده است. هیو جکمن برای بازی در نقش ولورین 6 ماه تمرین کرده است. جکمن گفته که برای دو فیلم قرارداد بسته ولی ممکن است فیلم دیگر فیلمی از حضور دست جمعی ابرقهرمانان مانند Avengers: Secret War باشد. البته معلوم هم نیست مارول برخلاف تصمیم انتقام جویانه ی ولوورین در بازگشتش، بازیگر دیگری را به عنوان ولوورین معرفی کند. کسی که سال های طولانی بتواند نقش ولوورین را در فیلم های آینده بازی کند.

فیلم Logan 2017 در مجموع 619.2 میلیون دلار در باکس آفیس کسب کرد

مقالات مرتبط: ۱۰ سوال داغ درباره ددپول ۳ (ولورین، مارول و سکرت وارز؟)


اگر فیلم Captain America: New World Order اشاره ای به ولوورین کند، دومین باری است که سم ویلسون در فیلم هایش اشاره ای به دنیای مولتیورس مارول میکند. فالکون و سرباز زمستان هم در کامیک بوک هایشان با جهش یافتگان برخورد داشتند. با توجه به همه ی اینها، میشود گفت احتمال دارد مارول میخواهد بین ولوورین و کاپیتان آمریکای جدید ارتباط برقرار کند.

کاپیتان آمریکا 4 Captain America: New World Order سوم می 2024 به سینماها می آید.

برای اطلاع از آخرین اخبار منتشر شده به کانال تلگرام مووی 21 سر بزنید. نظرات شما به ما در بالا بردن کیفیت سایت کمک میکند.

مقالات مرتبط: هیو جکمن در فیلم Deadpool 3 با نقش Wolverine برمیگردد

منبع: Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 4 =