تمرین شش ماهه هیو جکمن برای نقش ولورین در ددپول 3

ولورین در ددپول 3

هیو جکمن در سومین قسمت ددپول، باز هم در نقش و شخصیت ولورین ظاهر می شود و در کنار رایان رینولدز بازی خواهد کرد. اما چیزی که این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده آمادگی هیو جکمن برای نقش ولورین در ددپول 3 است.

در مصاحبه ای جدید در HBO Max هیو جکمن در مورد بازیابی آمادگی جسمانی خود برای بازی در نقش ولورین صحبت کرده است.

هیو گفت: “من آموخته ام که نباید در انجام کارها عجله کرد.من یاد گرفته ام که انجام هر کاری نیاز به زمان دارد.» بنابراین از زمانی که من [مرد موسیقی برادوی] را به پایان رساندم تا زمانی که فیلمبرداری ددپول3 را شروع کنم. حدود شش ماه زمان دارم. من هیچ کار دیگری در این مدت انجام نمی دهم. من با خانواده ام خواهم بود و تمرین می کنم. این کار من برای شش ماه ادامه خواهد داشت.»

ولورین در ددپول 3

بنابر اخبار هالیوود مووی 21 ستاره X-Men اخیراً به طعنه گفت که کاراکتر او با ددپول رینولدز چشم در چشم نخواهد داشت. در مصاحبه ای از او خواسته شد که رابطه بین این دو ابرقهرمان را دسته بندی کند و او گفت: «چگونه آن را دسته بندی کنم؟ می توانم نمره 10 بدهم چون واقعاً بهم نزدیک هستیم. اما نمره صفر واقعیت داستان را نشان می دهد. ما متضاد هستیم. از هم متنفریم. من فقط از دیدگاه خودم صحبت می کنم [لوگان] از او ناامید شده است. می خواهد یک میلیون مایل از او دور باشد یا می خواهد با مشت به سرش بزند. متأسفانه لوگان در این فیلم نمی‌تواند یک میلیون مایل از ددپول دور باشد. بنابراین احتمالاً قرار است مشت‌های زیادی به سر ددپول بزنم.»

Deadpool 3 برای اکران در تاریخ 8 نوامبر 2024 برنامه ریزی شده است.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − سه =