پوستر فیلم Saw X دهمین قسمت از فرنچایز اره منتشر شد

پوستر فیلم Saw X

وقتی اعلام شد زمانی که شنیدند توبین بل به Saw X بازخواهد گشت هیجان زده شدند. Lionsgate برای اینکه این هیجان را بیشتر کند پوستر فیلم Saw X را منتشر کرده است.

همان طور که در پوستر میبینیم به نظر می رسد این فرد در یک تله گیر افتادده است. و این تله آسیب جدی به چشمانش وارد کرده است. آیا موجودات از لوله ها فرود می آیند؟ یا شاید یک ماده خورنده؟

Saw X فیلم‌های اخیر این فرنچایزرا دنبال نمی‌کند. زیرا مشخص شد که فیلم جدید بین داستان دو فیلم اول اتفاق می‌افتد. جان کرامر (توبین بل) بازگشته است. هیجان‌انگیزترین قسمت سری SAW هنوز به بررسی فصل ناگفته شخصی‌ترین بازی Jigsaw می‌پردازد. در خلاصه داستان رسمی آمده است. “در بین وقایع SAW I و II جان کرامر بیمار و ناامید به امید درمان معجزه آسایی برای سرطان خود به مکزیک سفر می کند تا یک عمل پزشکی خطرناک و آزمایشی را انجام دهد. اما همه چیز به درستی پیش نمی رود.”

طبق اخبار هالیوود مووی 21 کوین گروترت که کارگردانی فیلم Saw VI و Saw 3D را برعهده داشت. به فیلم Saw X که توسط پیتر گلدفینگر و جاش استولبرگ نوشته شده بود، بازگشت. در بیانیه مطبوعاتی Lionsgate آمده است: «بازگشت بل به فرنچایز به  Lionsgate و Twisted Pictures کمک کرد تا فیلمی را پیش ببرند که مورد علاقه طرفداران است. در حالی که آنها را با تله های کاملاً جدید و معمایی جدید برای حل کردن رو به رو می کنند. “

Saw X در ابتدا قرار بود در 27 اکتبر اکران شود اما Lionsgate اخیراً اکران را به تاریخ 29 سپتامبر تغییر داده است. در ادامه می توانید پوستر فیلم Saw X را مشاهده نمایید.

پوستر فیلم Saw X

منبع Theverge

آخرین مطالب

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 13 =