شان مندز برای هالووین در نقش ایندیانا جونز ظاهر شد

ایندیانا جونز

شان مندز ظاهر هالووینی جالبی را برای خود انتخاب کرد. با شروع جشن های هالووین، افراد مشهور مانند هر سال لباس های پیچیده و جالب خود را به رخ می کشند و طرفداران را با ظاهر شبح وار و خلاقانه خود تحت تاثیر قرار می دهند.

شب گذشته، واس جی مورگان شخصیت تلویزیونی که یک جشن هالووینی را ترتیب داد. در آن تعدادی از ستاره ها در حال نمایش لباس های خلاقانه خود بودند. اما فرد مشهوری که در این مهمانی بیشترین تیتر اخبار را به خود اختصاص داد، شان مندز بود. او برای این مراسم لباس ایندیانا جونز را پوشید.

ایندیانا جونز

شان مندز در نقش ایندیانا جونز به مهمانی هالووین واس مورگان رفت

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 روز شنبه، 29 اکتبر Vas J Morgan میزبان یک مهمانی هالووین در غرب هالیوود، کالیفرنیا بود. مندز با الهام از هریسون فورد، با ظاهر ایندیانا جونز، وارد مهمانی شد. ستاره پاپ در حالی که کلاه کابوی علامت تجاری این شخصیت را با پیراهنی باز که آستین راستش پاره شده بودبه تن داشت به دوربین لبخند زد.

شان با شلاق و کیف نمادین جونز این کاستوم را کامل تر کرد. این خواننده 24 ساله همچنین در استوری اینستاگرام خود از داخل این مهمانی عکس های مختلفی را منتشر کرد. مندز در حالی که در محل برگزاری جشن در حال مرتب کردن کلاهش و فیلمبرداری بود.

ظاهر این خواننده طرفداران را تحت تاثیر قرار داده است و آنها از او تمجید می کنند. یکی از طرفدارانش نوشت: «شان مندز که لباس ایندیانا جونز را پوشیده به معنای واقعی کلمه مرا تحت تأثیر قرار داده است. او خیلی جذاب است»، در حالی که یکی دیگر در توییتر نوشت: «شان مندز که مثل ایندیانا جونز لباس پوشیده است. تنها چیزی است که در هالووین به صورت صحیح اجرا شده است.»

مهمانی واس مورگان یک مراسم پر ستاره بود

به غیر از مندز افراد مشهور دیگری نیز در این مهمانی پرستاره و ترسناک هالووینی حضور داشتند. از جمله کیم کارداشیان که خود را با لاتکس آبی چسبان پوشانده بود تا به عنوان Mystique از سری فیلم های X-Men لباس بپوشد. همچنین پاریس هیلتون در نقش یک مامور اف بی آی پر زرق و برق ظاهر شد.

مگان فاکس و مشین گان کلی نیز در این مراسم حضور داشتند. این بازیگر زنجیری را به گردن خود انداخت که توسط خواننده رپ گرفته شده بود. دیگر افراد مشهوری که با ظاهر خود در این مهمانی دیگران را تحت تاثیر قرار دادند عبارتند از جاستین و هیلی بیبر، اولیویا رودریگو، وینی هارلو، اشلی بنسون، کیلی کوان، جرد لتو، کریس براون و ربل ویلسون.

ایندیانا جونز

سال گذشته شان مندز جشن هالووین را با کامیلا کابیو جشن گرفت

این اولین باری است که این خواننده بدون کامیلا کابیو،هالووین را جشن می گیرد. کامیلا و شان اوایل سال گذشته از یکدیگر جدا شدند و به رابطه خود پایان دادند. در دو سال گذشته، این زوج سابق مورد تحسین طرفداران قرار گرفتند. زیرا این دو لباس های هالووین جالبی را انتخاب می کردند و رابطه بسیار دوست داشتنی با یکدیگر داشتند.

سال گذشته، این دو به دلیل حمایت از آرایش اسکلت مانند برای جشنواره و قهقهه زدن و رقصیدن با یکدیگر خبرساز شدند. در سال 2020، کامیلا لباس جادوگر پوشید، در حالی که شان ظاهری ظریف با کمی خون روی سرش را انتخاب کرد.

این دو پستی را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشتند که نشان می داد آنها با شور و شوق در طول جشن یکدیگر را می بوسند. کپشن پست شان به این صورت بود: “من، اما کتک خوردم، و یک جادوگر میامی. روح هالووین هرگز کنسل نمی شود!!!!!!!! (زیرنویس توسط کامیلا)”

نظر شما در مورد ایندیانا جونز شان مندز چیست؟

منبع Thetealmango

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 6 =