کیتلین دیور در حال مذاکره برای بازی در نقش ابی در سریال The Last Of Us است

نقش ابی در سریال The Last Of Us

به گفته جف اسنایدر کیتلین دیور در حال مذاکره برای ایفای نقش ابی در سریال The Last Of Us  در فصل دوم در شبکه HBO است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 کریگ مازن مجری برنامه فاش کرد که قبلاً یک بازیگر برای نقش ابی در سریال The Last Of Us پیدا کرده بودند. اما با اعتصاب‌های WGA و SAG-AFTRA مجبور شدند تولید را متوقف کنند. اکنون که هر دو طرف با استودیوها به توافق رسیده اند، کار می تواند ادامه یابد. به این معنی که HBO می تواند شخصیت های جدیدی را انتخاب کند.

جالب اینجاست که دیور قبل از اینکه بلا رمزی این نقش را بازی کند نزدیک بود به عنوان الی انتخاب شود. و همانطور که اسنایدر اشاره می کند او یکی از 71 نفری است که مازن در اینستاگرام دنبال می کند. این امکان وجود دارد که علیرغم انتخاب نکردن او به عنوان الی، مازن همچنان خواهان حضور او در سریال است و فکر می‌کند ابی برای او مناسب است.

نقش ابی در سریال The Last Of Us

بازیگر نقش ابی

با این حال یک نظریه در مورد اینکه چه کسی نقش ابی را بازی خواهد کرد، وجود دارد و اما او دیور نیست. ماه ها است که گمانه زنی ها مبنی بر بازی شانون بری  در این نقش وجود داشت.

بسیاری از طرفداران نیز به سرعت به شباهت خود با ابی اشاره کردند و آنها را به یک انتخاب محبوب تبدیل کردند. آن‌ها حتی در سال 2020 توییت کردند که اغلب نظراتی از طرفداران دریافت می‌کنند که می‌گویند شباهت زیادی به این شخصیت دارند: «خوب، من خیلی‌ها را دیده‌ام که اکنون می‌گویند شبیه ابی از The Last of Us هستم.”

هیچ خبر رسمی در مورد انتخاب بازیگران سری دوم The Last of Us وجود ندارد. بنابراین باید منتظر بمانیم تا HBO خودش این شایعات و گزارش ها را تایید یا رد کنند.

در این بین The Last of Us نامزد بهترین اقتباس در The Game Awards امسال شده است. و برای فصل دوم نیز تمدید شده است.

منبع Thegamer

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 13 =