باکس آفیس:اکران فیلم Expend4bles با8.3 میلیون دلار؛ The Nun IIهمچنان در صدر

اکران فیلم Expend4bles

اکران فیلم Expend4bles بسیار ضعیف کار خود را آغاز کرد . این فیلم پس از «راهبه 2» که در سومین آخر هفته اکرانش 8.4 میلیون دلار فروش داشت، در جایگاه دوم قرار گرفت. برای اطلاع از آمار دقیق فروش فیلم ها به بخش باکس آفیس مووی ۲۱ سر بزنید.

«راهبه II» در ماه سپتامبر تنها نقطه درخشان سینما بود. زیرا دنباله ماوراء طبیعی به 70 میلیون دلار در باکس آفیس داخلی و 204 میلیون دلار در سراسر جهان نزدیک شد. هزینه تولید آن 38 میلیون دلار بوده و برای حامیانش، برادران وارنر و نیو لاین سودآور خواهد بود.

اخبار مرتبط: تریلر فیلم Expend4bles 

اکران فیلم Expend4bles

جایگاه دوم

اکران فیلم Expend4bles انجام شد. «بی مصرف ها 4» یک فیلم اکشن و هیجان انگیز با بازی سیلوستر استالونه و جیسون استاتهام در اولین باکس آفیس خود به نمایش درآمد و به 8.3 میلیون دلار رسید.

پیش‌بینی می‌شد اکران فیلم Expend4bles در آخر هفته با 15 میلیون دلار از 3400 سینمای آمریکای شمالی کار خود را آغاز کند. فیلم بدون نقدهای تشویق کننده یا تبلیغات دهان به دهان مثبت بود. آمار و ارقام افتتاحیه آخر هفته به هیچ وجه به سری قبلی خود یعنی «Expendables 3» در سال 2014 با 15.8 میلیون دلار، دنباله 2012 با 28.5 میلیون دلار و نسخه اصلی «Expendables» در سال 2010 با 34 دلار نزدیک نبود.

دیوید آ. گراس مدیر شرکت مشاوره فیلم Franchise Entertainment Research Critics می‌گوید: طرفداران دو «Expendables» آخر به شدت نسبت به قسمت‌های قبلی کاهش یافته‌اند و رقم آخر هفته برای این ژانر کمتر از حد متوسط است. “بررسی ها ضعیف هستند و رتبه بندی مخاطبان کسل کننده است.”

اگرچه محبوبیت سری «بی مصرف‌ها» در باکس آفیس داخلی کاهش یافته است. اما این فیلم‌ها جذابیت بیشتری در بین تماشاگران بین‌المللی داشته‌اند.

اکران فیلم Expend4bles

جایگاه سوم

در جای دیگر آخر هفته آرامی در باکس آفیس بود. چرا که A Haunting in Venice با فروش داخلی 25 میلیون دلار همچنان در جایگاه سوم قرار دارد.

فیلم «A Haunting in Venice» که دارای گروه‌هایی پر از بازیگران مشهور است. در واقع دچار آسیب در اکران شد. زیرا بازیگران A-list اجازه نداشتند در مورد آنها صحبت کنند یا تبلیغ کنند و یا حتی در افتتاحیه اکران فیلم حاضر شوند. تمام این محدودیت ها به دلیل اعتصاب SAG-AFTRA است.

اکران فیلم Expend4bles

جایگاه چهارم

در رتبه 4 « The Equalizer 3 » ساخته دنزل واشنگتن در چهارمین آخر هفته اکران خود 4.7 میلیون دلار به فروش رساند. پس از فیلم های The Equalizer (101 میلیون دلار) و The Equalizer 2 (102 میلیون دلار) مجموع فروش داخلی آن به 81.26 میلیون دلار می رسد. در باکس آفیس بین المللی، سومین «اکولایزر» ۶۷.۴ میلیون دلار فروش کرد و فروش جهانی خود را به ۱۴۸.۶۶ میلیون دلار رساند.

اکران فیلم Expend4bles

جایگاه پنجم تا هفتم

فیلم پرفروش «باربی» به کارگردانی گرتا گرویگ با 3.2 میلیون دلار در جدول باکس آفیس قرار گرفت و برای دهمین آخر هفته متوالی در بین پنج فیلم برتر باقی ماند. فیلم برادران وارنر ۶۳۰ میلیون دلار در باکس آفیس داخلی و ۱.۴۲۷ میلیارد دلار در سراسر جهان کسب کرده است.

در جایگاه ششم فیلم کمدی My Big Fat Greek Wedding 3 قرار دارد. که در پایان این هفته توانست 3 میلیون دلار فروش داشته باشد. تا در نهایت بتواند مجموع فروش داخلی خود را به 24 میلیون دلار برساند که نتیجه قابل قبولی نیست.

دیگر اکران آخر این هفته فیلم ماوراء الطبیعه کم‌هزینه «It Lives Inside» با 2.6 میلیون دلار از 2005 سالن در جایگاه هفتم قرار گرفت. برای فیلمی که بیش از 2000 اکران داشت، نتیجه عالی نیست.

اکران فیلم Expend4bles

جایگاه هشتم تا دهم

 فیلم « Dumb Money» درام کمدی سونی با بازی ست روگن، پل دانو، پیت دیویدسون و آمریکا فررا، با فروش 2.4 میلیون دلاری از 616 میلیون مکان، جایگاه هشتم را به خود اختصاص داد. این فیلم با رتبه R تا به امروز 2.8 میلیون دلار فروش داشته است.

جایگاه نهم به فیلم ابرقهرمانی Blue Beetle اختصاص دارد که 1.8 میلیون دلار در آخر هفته فروش داشت و مجموع فروش داخلی آن به 70 میلیون دلار رسید که در واقع یک شکست برای این فیلم محسوب می شود.

در جایگاه دهم نیز فیلم Oppenheimer با فروش داخلی آخر هفته 1.6 قرار دارد. مجموع فروش این فیلم تاکنون نزدیک به 950 میلیون دلار است که تا ماه نوامبر نیز اکران آن در سینماها ادامه خواهد داشت.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + شانزده =