پوستر شخصیت های جان ویک 4 دوستان و دشمنان جان را آشکار می کند

پوستر شخصیت های جان ویک 4

این فیلم در تاریخ 24 مارس اکران خواهد شد. پوستر شخصیت های جان ویک 4 منتشر شد. این پوسترها دوستان و دشمنان جان را آشکار می کند.

از زمان شروع هفته ویک، لاینزگیت به وعده خود مبنی بر انتشار انحصاری پوسترها و تیزرهای فیلم آینده جان ویک: فصل 4 عمل کرده است. اکنون این استودیو ده پوستر دیگر از شخصیت‌هایی که قرار است در قسمت چهارم ظاهر شوند را منتشر کرده است.

پوستر شخصیت های جان ویک 4 از متحدان و دشمنان جان ویک (کیانو ریوز) تشکیل شده است که شامل بازیگران قدیمی و جدید از جمله دانی ین در نقش کین، بیل اسکارسگارد در نقش مارکیز، لارنس فیشبورن در نقش بووری کینگ، رینا ساویاما در نقش آکیرا، ایان مک شین است. شامیر اندرسون در نقش ردیاب، هیرویوکی سانادا در نقش شیمازو، کلنسی براون در نقش هاربینگر، لنس ردیک در نقش شارون و اسکات ادکینز در نقش کیلا هستند.

آخرین تریلر و پوسترهای جدید، شخصیت ها را در مقابل پس زمینه های مختلف نمایش می دهد. پوستر قبلی که گروه بازیگران را در پشت برج تاریخی ایفل پاریس نشان می داد نیز به این موضوع اشاره داشت. از ظاهر پوسترها به نظر می رسد پاریس نقش مهمی در فصل 4 دارد، به خصوص با توجه به اینکه کارگردان فیلم فاش کرد که صحنه ای خونین در موزه لوور فیلمبرداری شده است.

در فصل 4 ویک هنوز در تلاش است تا از یک زندگی جنایتکارانه، خشونت آمیز و مرگ آور کناره گیری کند. اما این بار او مبارزه را به سمت The High Table می برد. برای پایان دادن به همه چیز ویک باید با دشمنان جدیدی در سراسر جهان مقابله کند. پوسترهای جدید را در ادامه می توانید مشاهده نمایید:

پوستر شخصیت های جان ویک 4 پوستر شخصیت های جان ویک 4 پوستر شخصیت های جان ویک 4 پوستر شخصیت های جان ویک 4 پوستر شخصیت های جان ویک 4 پوستر شخصیت های جان ویک 4 پوستر شخصیت های جان ویک 4 پوستر شخصیت های جان ویک 4 پوستر شخصیت های جان ویک 4 پوستر شخصیت های جان ویک 4

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =