عذرخواهی نولان از فلورنس پیو به خاطر کوتاه بودن نقشش در اوپنهایمر

عذرخواهی نولان از فلورنس پیو

فلورنس 27 ساله نقش جین تاتلاک را در فیلم موفق اوپنهایمر به تصویر می‌کشد. او عضو حزب کمونیست و روانپزشک بود که در جی رابرت اوپنهایمر حضور داشت. اما این روزها و پس از انتشار فیلم اوپنهایمر بحث های زیادی بر سر صحنه های اروتیک فیلم و عذرخواهی نولان از فلورنس پیو در شبکه های اجتماعی صورت گرفته است.

صحنه‌های صریح بین شخصیت‌های فلورنس و کیلین همان چیزی است که به دلیل «برهنگی نادر و محتوای اروتیک» امتیاز R را به فیلم داد. در یک سکانس، جین یک کتاب مقدس هندو بهاگاواد گیتا را در مقابل خود نگه می دارد در حالی که از اوپنهایمر می خواهد که آن را با صدای بلند بخواند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 چند نفر از طرفداران پیشنهاد کردند که صحنه‌های فلورنس «بی‌مورد» و «غیرضروری» است.  اما درباره عذرخواهی نولان از فلورنس پیو گفته می شود که این کارگردان از فلورنس برای نقش کوتاهی که به او محول شده این عذرخواهی را انجام داده است.

عذرخواهی نولان از فلورنس پیو

توضیحات فلورنس پیو

فلورنس توضیح داد که وقتی برای اولین بار از نقش خودش در اوپنهایمر مطلع شد، «واقعاً نمی‌دانست چه خبر است». او گفت: «من واقعاً نمی‌دانستم چه اتفاقی می‌افتد یا چه چیزی در حال ساخت است. «به جز اینکه می‌دانستم کریس واقعاً، واقعاً می‌خواست من بدانم که این نقش خیلی مهمی نیست و اگر من نخواهم در این نقش بازی کنم او کاملا درک می کند.» ” اما من گفتم مهم نیست. حتی اگر در اتاق پشتی یک کافه‌ قرار است به ایفای نقش بپردازم. این کار را انجام خواهم داد.»

فلورانس ادامه داد پس از این نولان عذرخواهی کرد گفت: «ما فیلمنامه را برای شما می‌فرستیم و شما فقط آن را بخوانید و تصمیم بگیرید. اگر تمایلی به بازی کردن نداشته باشید من این موضوع را درک می کنم.» اما به محض دیدن فیلمنامه، فلورانس متوجه شد که بدون در نظر گرفتن حداقل زمان نمایش، بلافاصله با این پروژه همکاری می کند.

او گفت: «و به یاد می‌آورم که آن شب وقتی فیلمنامه را دریافت کردم. اینطور بود که «نیازی به فکر کردن ندارم… می‌دانم که این کار را انجام خواهم داد».

اظهارات فلورنس مدت کوتاهی پس از آن بیان می‌شود که همبازی او کیلین از گنجاندن صحنه‌های اروتیک شخصیتش در برابر انتقادات شدید دفاع کرد. کیلین فاش کرد که آن صحنه‌ها «عمداً» توسط کریستوفر نوشته شده‌اند و «بی‌مورد» نبودند.

کیلیان گفت: «[کریستوفر] می‌دانست که آن صحنه‌ها امتیازی را به فیلم می‌دهند. “و من فکر می کنم وقتی آن را می بینید بسیار قدرتمند است. و فلورنس شگفت انگیز است.”

کیلین با اذعان به حضور حداقلی فلورانس در فیلم افزود: «تأثیری که او [در اوپنهایمر] دارد، بسیار ویرانگر است.»

منبع Buzzfeednews

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =