آیا بتمن مایکل کیتون نقشی در DCU جیمز گان خواهد داشت؟

بتمن مایکل کیتون

فلش یکی از موردانتظارترین فیلم های سال 2023 بود. اما پس از اکران با یک باکس آفیس فاجعه بار رو به رو شد و آینده این کاراکتر به هیچ وجه مشخص نیست. این فیلم با جنجال های متعددی پیرامون اکران خود مواجه شد. یکی از این جنجال ها مربوط به بتمن مایکل کیتون بود. تصویر او از جنگجوی صلیبی شنل دار همچنان محبوب و مورد توجه طرفداران است. بازگشت او یکی از بزرگترین جذابیت های فیلم بود. برخی از مردم می پرسند که آیا کیتون می تواند به DCU جیمز گان بازگردد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 قبل از تغییر دنیای دی سی، کیتون قرار بود آخرین مهره در دنیای قدیمی دی سی باشد. قرار بود او حضوری شبیه تونی استارک داشته باشد. اکنون با در دست گرفتن کنترل کارها توسط گان، معلوم نیست کیتون بازگردد یا خیر. کیتون شایسته ادامه میراث شخصیتی است که برای اولین بار در سال 1989 به تصویر کشید. بازگشت او می تواند به دو روش متفاوت اتفاق بیفتد که طرفداران را هیجان زده کند.

بتمن مایکل کیتون

داستان مایکل کیتون

Batman Beyond یک سریال انیمیشنی محصول سال ۱۹۹۹ بود که مورد علاقه مخاطبان و منتقدان قرار گرفت. این سریال به دنبال یک بروس وین مسن‌تر بود که شاگردی به نام تری مک‌گینس را پذیرفت. نقش کیتون در فلش ثابت کرد که او وظیفه مربی بودن را دارد. نقش او بیشتر برای آموزش مکانیک چندجهانی به بری (ازرا میلر) بود. بروس آنجاست تا به بری کمک کند تا بفهمد هر کیهان و جهان ارزش نجات دادن دارد. در عوض بری به این نسخه از بروس هدفی داد که ادامه دهد.

اگر فلش از نظر مالی موفق بود. یک فیلم لایو اکشن از Batman Beyond ساخته می شد و شاهد بازگشت بتمن مایکل کیتون بودیم. این پتانسیل اکنون به لطف نتایج ضعیف باکس آفیس از بین رفته است. به نظر می رسد شکست فلش باعث شده است که ساخت فیلم Beyond غیرممکن باشد.

بتمن مایکل کیتون

جایگاه کیتون در DCU

گان در مورد برنامه های خود برای فیلم بتمن پس از کمیک Brave and the Bold صحبت کرده است. می توان حدس زد که این نسخه از بتمن قرار است با Superman Legacy’s  تلاقی پیدا کند. این بدان معنا نیست که این DCU به طور کلی از مفهوم چندجهانی اجتناب خواهد کرد. بتمن مایکل کیتون به یک دلیل می تواند در هر گوشه ای از DCU که دوست دارد ظاهر شود. این نسخه از بروس وین اکنون به لطف بری می داند چگونه به چندجهان دسترسی پیدا کند. این تنها راهی نیست که کیتون می تواند در پروژه های آینده در جهان ظاهر شود.

او قرار بود در پروژه لغو شده DC Batgirl ظاهر شود و حتی شایعه شده بود که در Aquaman and the Lost Kingdom ظاهر خواهد شد. در آن فیلم ها، نسخه او از بروس وین قرار بود بازنشسته شود.

بروس وین او باید در فیلم آینده و تایید شده DCU، The Authority ظاهر شود. این تیم ابرقهرمانی مبهم برای ظاهر شدن یک شخصیت اصلی عالی است. حتی می‌توان او را در یکی دیگر از فیلم‌های موردانتظار DCU دانست.

بتمن مایکل کیتون

داستان سوپرمن

شایعه شده است که The Authority در Superman Legacy ظاهر خواهد شد. در حال حاضر مشخص نیست که نقش آنها در این فیلم چه می تواند باشد. چیزی که ما می دانیم این است که سوپرمن قهرمان جوان تری خواهد بود. این نسخه از سوپرمن کسی است که فقط می خواهد به دنیا کمک کند.

سوپرمن می‌توانست کارهایی انجام دهد که جان انسان‌ها را در فیلم نجات دهد. اقدامات او می توانست The Authority را تحت تاثیر قرار دهد و او را به یک ضرورت برای تیم خود تبدیل کند. بتمن کیتون می تواند شخصی باشد که در جلسات این شخصیت مذاکره می کند. در نهایت باید دید جیمز گان چه تصمیمی برای این خط داستانی دارد.

منبع Movieweb

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 16 =