حضور پر زرق و برق کیت میدلتون در مراسم بفتا 2023

کیت میدلتون در مراسم بفتا

این زوج سلطنتی اولین حضور پر زرق و برق خود را روی فرش قرمز به عنوان شاهزاده و پرنسس ولز در مراسم جوایز بفتا در روز یکشنبه در لندن انجام دادند. کیت میدلتون در مراسم بفتا 2023 با پوشیدن یک لباس سفید که بر روی یک شانه قرار گرفته بود در مراسم حاظر شد.

 طبق اخبار هالیوود مووی 21 این لباس توسط یکی از طراحان مورد علاقه کیت یعنی الکساندر مک کوئین آماده شده بود. گفته می‌شود که طراحی زیبای آن مطابق با همان لباسی است که او در سال ۲۰۱۹ در این رویداد با تغییرات جزئی پوشیده بود. همچنین کیت میدلتون در مراسم بفتا 2023 از اکسسوری های دیگری نیز دیده استفاده کرده بود. از جمله یک جفت دستکش اپرا مشکی و گوشواره‌های گلدار 27.90 دلاری از زارا. شاهزاده ولز در کنار همسرش با کت مخملی مشکی و پاپیون شیک به نظر می رسید.

کیت میدلتون در مراسم بفتا

هفتاد و ششمین دوره جوایز فیلم EE BAFTA اولین باری بود که ویلیام و کیت از سال 2020 در این مراسم شرکت کردند. ویلیام از فوریه 2010 رئیس آکادمی هنرهای فیلم و تلویزیون بریتانیا (بفتا) بوده است. به گفته PA Entertainment برخی از افراد هنگامی که زوج سلطنتی در روز یکشنبه وارد خانه می شدند فریاد زدند: “ما تو را دوست داریم کیت”.

پیش از مراسم، اعلام شد که در مراسم جوایز امسال ادای احترام ویژه ای به ملکه الیزابت به رهبری هلن میرن خواهد بود. بفتا در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: ملکه جایگاه منحصر به فردی در تاریخ بفتا دارد. ارتباط نزدیکی که 50 سال طول کشید. ملکه از طریق حمایت های مختلف خود به دلیل حمایتش از صنایع خلاق بریتانیا مشهور بود.

کیت میدلتون در مراسم بفتا

منبع Parade

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − سه =