سریال Cape Fear توسط مارتین اسکورسیزی و استیون اسپیلبرگ ساخته خواهد شد

اعلام شد مارتین اسکورسیزی و استیون اسپیلبرگ و آنتوسکا در اولین همکاری تلویزیونی خود سریال Cape Fear را خواهند ساخت.

منابع می گویند که در اولین جنگ بزرگ مناقصه بر سر یک سریال تلویزیونی پس از اعتصابات دوگانه هالیوود، چندین تهیه کننده سعی می کردند که سریال Cape Fear را به دست آورند. سریالی درام که دوباره تریلرهای کلاسیک یونیورسال را زنده می کند. در اولین همکاری تلویزیونی خود، مارتین اسکورسیزی و استیون اسپیلبرگ برندگان اسکار تهیه کنندگی اجرایی پروژه را برعهده دارند.

این سریال به‌عنوان برداشتی از رمان جان دی. مک‌دونالد و اقتباس‌های ویژه آن نشأت می‌گیرد. مجموعه Cape Fear یک تریلر پر تنش و معاصر است که وسواس آمریکا را نسبت به جنایات واقعی در قرن بیست و یکم بررسی می‌کند. در این سریال طوفانی داستان برای دو وکیل وکیل متاهل را می بینیم که یک قاتل بدنام از گذشته آنها پس از سال ها زندان آزاد می شود. این یک تفاوت جزئی با کتاب جلادها و فیلم های مک دونالد در سال 1957 – کتاب 1962 به کارگردانی جی. لی تامپسون دارد.

مارتین اسکورسیزی و استیون اسپیلبرگ که کمپانی آمبلین انترتینمنت فیلم سال 1991 را تولید کرد. در کنار آنتوساکا و الکس هدلاند و داریل فرانک و جاستین فالوی قرار است پروژه را راه اندازی کنند.

مارتین اسکورسیزی و استیون اسپیلبرگ

اعتصاب بازیگران

نگرانی های زیادی در مورد اینکه بازار تلویزیون پس از اعتصابات WGA و SAG-AFTRA چگونه خواهد بود وجود داشت و بسیاری از افراد فعال در این مزینه می گویند که سریال های تلویزیونی موفقیت چندانی بعد از این دوره نخواهند داشت. اما به نظر می رسد که جنگ‌های مناقصه‌ای پرمخاطب مانند این سریال می‌تواند بازار را تکان دهد و به نویسندگان و تولیدکنندگان اطمینان دهد که کارها و پروژه های قوی می‌توانند خریدار پیدا کنند. همچنین بینندگان بسیاری را با توجه به سابقه کارگردانان جذب نمایند.

بنا بر گزارش‌ها آنتوسکا از دوران کودکی به هر دو فیلم Cape Fear علاقه داشته است و با یونیورسال در مورد اقتباس از این داستان در هفت سال گذشته صحبت کرده است. او کار خود را با نوشتن برای نمایش‌های مبتنی بر فرانچایز فیلم‌های کلاسیک با هانیبال و گرگ نوجوان آغاز کرد. و او شروع به ساخت/ایجاد مجموعه‌ای از گلچین ترسناک علمی تخیلی Channel Zero در سال ۲۰۱۶ شروع به کار کرد. پس از آن سه سریال محدود جنایی واقعی به نام‌های The Act، Candy و A Friend of the Family به همراه کتاب اقتباسی Brand New Cherry Flavor عرضه شد. او همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی در سریال USA/Syfy/UCP Chucky، بر اساس فرانچایز فیلم های ترسناک محبوب، فعالیت می کند.

بازسازی سریال

اسپیلبرگ و اسکورسیزی که دو تا از بزرگترین کارگردانان نسل خود به حساب می آیند. دوستان دیرینه ای نیز هستند. بازسازی Cape Fear در سال 1991 در ابتدا توسط اسپیلبرگ انجام شد. در حالی که اسکورسیزی روی فهرست شیندلر کار می کرد. این دو بزرگ در نهایت کارهای کارگردانی را با هم عوض کردند و اسپیلبرگ از طریق شرکتش Amblin Entertainment در Cape Fear باقی ماند.

همین هفته گذشته اسپیلبرگ پس از نمایش فیلم Killers Of the Flower Moon با اسکورسیزی پرسش و پاسخی برگزار کرد و آن را «شاهکار اسکورسیزی» خواند.

Cape Fear فیلمی در ژانر تریلر روان شناخنی محصول سال ۱۹۹۱ آمریکا به کارگردانی مارتین اسکورسیزی است. این فیلم بازسازی فیلمی به همین نام محصول سال ۱۹۶۲ می‌باشد. این فیلم داستان زندگی یک وکیل تسخیری بازنشسته به نام سام را بازگو می‌کند که خانواده‌اش توسط یک مجرم به نام ماکس (رابرت دنیرو) تهدید می‌شود. انگیزهٔ ماکس برای تهدید خانوادهٔ سام این است که وی به جرم تجاوز به عنف ۱۴ سال زندانی شده بود و سام که وکیل او بوده به عمد از وی طوری دفاع کرده بود که محکوم شود.

رابرت دنیرو برای بهترین بازیگر مرد و جولیت لوئیس برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن نامزد دریافت جایزه اسکار شدند. این فیلم همچنین نامزد خرس طلای بهترین فیلم شد.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + هفت =