بیماری بلا حدید پس از 15 سال درمان شد؛ بلا به بیماری لایم مبتلا شده بود

بیماری بلا حدید

بلا حدید در مورد مشکلات و بیماری های طولانی مدت خود صحبت کرد. بیماری بلا حدید و وضعیت سلامت او باعث ناراحتی بسیاری از طرفداران شده بود. این مدل 26 ساله روز یکشنبه یک پست منتشر کرد و به اشتراک گذاشت که پس از بیش از یک دهه مبارزه شدید برای به دست اوردن سلامتی را نشان می داد. از جمله «بیشتر از 100 روز ابتلا به لایم، بیماری مزمن، [عفونت همزمان] او را محاصره کرده بود. اما در نهایت درمان خود را کامل کرد و سلامت خود را به دست آورده است. او گفت تقریباً 15 سال رنج نامرئی را تحمل کردم.»

حدید در پست اینستاگرامی خود گفت: «من از کودکی رنج کشیدم. اما خودم را رها نکردم و در مقابل بیماری ها مبارزه کردم» او نوشت: «از مادرم ممنونم که تمام پرونده‌های پزشکی من را نگه داشت. به را هرگز ترک نکرد. از من محافظت کرد و حمایت کرد. اما مهم‌تر از همه این‌ها مرا باور کرد.»

بیماری بلا حدید

بهبود بیماری

طبق اخبار هالیوود مووی 21 بلا در جدیدترین پست از بهبود وضعیتش خبر داد و گفت: “یک چیزی که می خواهم به همه شما بگویم این است که  من خوب هستم و شما لازم نیست نگران باشید. کیهان و کائنات به دردناک‌ترین و زیباترین راه‌ها کار خود را پیش می برد. اما باید بگویم که اگر در حال مبارزه باشید بدون شک حال شما بهتر می‌شود. قول میدهم.  من بسیار سپاسگزارم که توانستم بیش از 100 روز لایم، بیماری مزمن، درمان [عفونت همزمان] تقریباً 15 سال رنج نامرئی را پشت سر بگذارم.»

این مدل در ادامه توضیح داد که چرا عکس‌هایی را به اشتراک گذاشته بود که شامل چندین عکس فوری از اسناد سلامتی و دریافت درمان‌های مختلف بود.  او می‌نویسد: «سعی کردم مثبت‌ترین عکس‌هایی را که می‌توانم انتخاب کنم. زیرا هر چقدر این تجربه دردناک بود. اما در نهایت نتیجه آن روشن‌کننده‌ترین تجربه زندگی‌ام بود. زیرا باعث شد دوستا جدیدی پیدا کنم و دیدگاه بهترین نسبت به زندگی و جهان و خانواده ام داشته باشم.»

بلا ادامه داد: «از شکیبایی شرکت (مدلینگ) فوق‌العاده‌ای که من برای آن کار می‌کنم. از حامیانم و افرادی که به روند درمان من کمک کردند متشکرم. دستیارانم جیل و جوزف همیشه از من محافظت کردند از آنها ممنونم و همیشه قدردان زحمات آنها خواهم بود. از دکتر نابغه ام و تیم پرستاران باورنکردنی او تشکر می کنم.من شما را خیلی دوست دارم!!!»

بیماری بلا حدید

بیماری لایم

بیماری بلا حدید به شدت وضعیت سلامت او را تهدید می کرد. او به تازگی یک درمان طولانی  برای بیماری لایم را به پایان رسانده است. بیماری لایم از یک کنه به بدن منتقل می شود” به قول خواهرش جیجی حدید:” بلا درمان را ادامه داد که وقتی بتواند به مدلینگ بازگردد.”

بلا در پایان گفت: «زمانی که کاملا آماده باشم به صحنه برمی گردم. “من خیلی دلم برای همه شما تنگ شده است. من عاشق همه شما هستم.”

اولین باری نیست که بلا در مورد مشکلات سلامتی طولانی مدت خود صحبت می کند. بیماری بلا حدید در تمام این 15 سال همراه او بود. او همیشه در مورد مشکلات و بیماری های خود صحبت می کرد. در سال 2021 این ستاره نگاهی به جنبه های نه چندان جذاب مدل بودن در میان این مبارزات به اشتراک گذاشت.در سال 2016 این مدل برای مردم در مورد مبارزه با بیماری لایم در حین کار به عنوان مدل صحبت کرد. و گفت: «زندگی همیشه آنطوری نیست که از بیرون به نظر می‌رسد.» و افزود: «سخت‌ترین بخش این سفر این است که به جای حسی که دارید، از روی ظاهرتان قضاوت کنید.»

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =