تریلر سریال Fear The Walking Dead فصل هشتم و پایانی

تریلر سریال Fear The Walking Dead

تریلر سریال Fear The Walking Dead منتشر شد. از مردگان متحرک بترسید (Fear the Walking Dead) یک سریال تلویزیونی آمریکایی در سبک زامبی آخرالزمانی، پسا-آخرالزمانی و درام است که توسط رابرت کرکمن و دیو اریکسن ساخته شده و اسپین‌آف و پیش‌درآمدی بر سریال مردگان متحرک است. ای‌ام‌سی در ۹ مارس ۲۰۱۵ قسمت آزمایشی سریال را تأیید کرد و سفارش ساخت ۲ فصل از سریال را داد. این سریال قرار است به سریال اصلی یعنی مردگان متحرک ارتباط پیدا کند

فصل هشتـم و نهایی این سریال حدوداً تا سه هفته دیگر پخش خودش را آغاز خواهد کرد و وقتی که این فصل به پایان برسد. هیچ سریالی از این مجموعه باقی نمی ماند و همه سریال ها به پایان می رسند. و باید در انتظار اسپین آف های جدید بمانیم. این اتفاق بعد از پانزده سال برای اولین بار است که رخ می دهد.

 

داستان سریال

در این فصل «مورگان» و «مدیسن» را می بینیم که ماموریت به شدت مشکلی دارند. آن ها باید یک دختر هشت ساله را از جزیره پادری نجات بدهند.

در این تریلر مورگان را می بینیم که گرفتار می شود و در دردسر بزرگی خود را می یابد و اما اون همچنان باید اطلاعات کافی درمورد پادری به دست بیاورد تا آن ها را به دوستانـش بدهد. این تریلر به ما نشان می دهد که در این فصل تنها مسئله مرگ و زندگی مطرح است و هنگامی که در دنیای زامبی ها جنگی آغاز می شود، هیچ کس در امان نیست.

این فصل قرار است در تاریخ ۱۴ می سال ۲۰۲۳ پخش خودش را آغاز کند.

تریلر سریال Fear The Walking Dead :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 4 =