تصاویر جدید فیلم The Marvels منتشر شد

تصاویر جدید فیلم The Marvels

تصاویر جدید فیلم The Marvels جزئیات بیشتری از داستان این فیلم را نمایان می کند. تصاویر جدید فیلم The Marvels بهترین نگاه را به لباس‌های به‌روزرسانی‌شده کاپیتان مارول و میس مارول و همچنین اولین لباس ابرقهرمانی مونیکا رامبو نشان می‌دهد. همچنین اطلاعات بیشتری در مورد شخصیت شرور مارولز، نقش نیک فیوری در این فیلم و نحوه قرار گرفتن کری و اسکرول ها در داستان نشان می دهد.

The Marvels هم دنباله کاپیتان مارول است و هم یک فیلم متقاطع با حضور کارول دانورز (بری لارسون)، مونیکا رامبو (تیونا پریس) و میس مارول (ایمان ولانی). The Marvels به کارگردانی نیا داکوستا، ساموئل ال جکسون را نیز در نقش نیک فیوری می بیند.

کارول دانورز پس از وقایع Avengers: Endgame تا حد زیادی زمین را ترک کرده و ارتباط خود را با دوستان و خانواده از دست داده است. کاپیتان مارول به جای اینکه به عنوان یک انتقام جو روی زمین بماند. با تهدیداتی در سراسر کهکشان مواجه است. اساساً داستان کاپیتان مارول از زمانی که قدرت‌های خود را در کاپیتان مارول (2019) به دست آورد. به این شکل است که همیشه باعث ایجاد تنش بین کسانی که روی زمین و دانورز هستند، می شود. برای مثال، رودی این سوال را مطرح کرد که چرا کاپیتان مارول در طول تلاش تانوس برای یافتن سنگ های بی نهایت زودتر برای کمک به زمین ظاهر نشد. غیبت دانورز از زمین همچنین باعث تنش بین او و نیک فیوری و همچنین بین او و مونیکا رامبو شده است.

تصاویر جدید فیلم The Marvels

کاپیتان مارول و اسکرولزها

داستان کاپیتان مارول عمیقاً به Skrulls در MCU گره خورده است. داستان اصلی کارول دانورز در بحبوحه جنگ اسکرول علیه کری بود که با کمک کاپیتان مارول به نجات اسکرول ها از امپراتوری کری منجر شد. اما Danvers و Fury نتوانستند خانه جدیدی برای Skrulls پیدا کنند. این دقیقاً منجر به وقایع سریال Secret Invasion مارول شد. جالب اینجاست که Skrulls در The Marvels حضور خواهند داشت. هر چند که مشخص نیست آنها چه نقشی در این فیلم خواهند داشت. واضح است که Secret Invasion پایان داستان Skrulls در MCU نیست.

تصاویر جدید فیلم The Marvels

مارولز دنباله ای برای تهاجم مخفی است

گفته می شود فیلم The Marvels دنباله‌ای برای پروژه‌های MCU یعنی Secret Invasion است. این واقعیت که ساموئل ال جکسون بخشی از بازیگران The Marvels است، آشکارا ارتباط بین دنباله کاپیتان مارول و نمایش Disney+ Marvel ایجاد می‌کند. با این حال جالب است که The Marvels به عنوان دنباله ای برای Secret Invasion توصیف می شود. این موضوع هیچ شکی در مورد نحوه قرار گرفتن The Marvels در جدول زمانی MCU باقی نمی گذارد. The Marvels پس از حمله مخفی رخ می دهد. طبیعتاً نیک فیوری برای حضور در The Marvels باید از حوادث Secret Invasion جان سالم به در ببرد. مگر اینکه با Skrull جایگزین شود.

در تصاویر مارولز کارول دانورز، مونیکا رامبو و کامالا خان را می بینیم که در سراسر جهان جاهای خود را عوض می کنند. به همین دلیل است که کاپیتان مارول در صحنه پس از پخش فیلم میس مارول ظاهر شد. یا اینکه چرا مونیکا رامبو با میس مارول در فضای بیرونی در تریلر The Marvels جایگزین شد. قهرمانان مارولز به وضوح به هم متصل هستند و هر سه آنها دارای قدرت های مبتنی بر نور هستند. با این حال، اینکه چرا کاپیتان مارول، مونیکا رامبو و میس مارول دقیقاً جای خود را عوض می‌کنند، یک راز باقی مانده است.

تصاویر جدید فیلم The Marvels

تعویض های دردسرساز

تعویض مکان کاپیتان مارول، مونیکا رامبو و میس مارول چیزی است که باعث ایجاد دردسر و لحظات خنده دار زیادی در The Marvels خواهد شد. همانطور که ساموئل ال جکسون فاش کرد. این تعویض مکان در کار جاسوسی نیک فیوری نیز تداخل دارد. در تریلر مارولز، فیوری را می بینیم که با رامبو در ایستگاه SABER کار می‌کند. اما مونیکا در مقطعی با کامالا جایگزین می‌شود. با توجه به اینکه نیک فیوری در زمان شروع تعویض لوکیشن با مونیکا رامبو کار می کرد و باید به کارول دانورز نزدیک باشد. شخصیت ساموئل جکسون فرد مناسبی برای بررسی این اتفاقات است. در ادامه می توانید تصاویر جدید فیلم The Marvels مشاهده نمایید.

تصاویر جدید فیلم The Marvels تصاویر جدید فیلم The Marvels تصاویر جدید فیلم The Marvels تصاویر جدید فیلم The Marvels تصاویر جدید فیلم The Marvels

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − شش =