تریلر فیلم Motion Detected در ژانر ترسناک

تریلر فیلم Motion Detected

تریلر فیلم Motion Detected منتشر شد. Freestyle Digital Media از انتشار فیلم ترسناک خانه هوشمند خود یعنی Motion Detected خبر داد. این فیلم به نویسندگی و کارگردانی جاستین گالاهر و سام رزم ساخته شده است. داستان یک بازمانده آسیب دیده را روایت می کند که به زودی خود را در خطر بیشتری می بیند و باید برای زنده ماندن بجنگد.

Motion Detected world برای اولین بار در جشنواره Dance With Films 2022 به نمایش درآمد و در تاریخ 19 می در VOD و Digital HD از جمله iTunes، Amazon، Vudu، Comcast و Verizon به نمایش درخواهد آمد.

از بازیگران فیلم Motion Detected می‌توان به ناتاشا اسکا (Narcos: Mexico)، کاتلین مک‌مولن (General Hospital)، رولاند باک سوم (Chicago Med)، کارلو مندز (The Bay)، جولی بریستر (Goliath) اشاره کرد. ) و باب کلندنین (“Cougar Town”).

 

داستان فیلم

ایوا در جریان حمله وحشتناک اخیر به خانه در مکزیکوسیتی به سختی از چنگال قاتلان فرار کرد. او و همسرش تصمیم می گیرند به لس آنجلس نقل مکان کنند. خانه ای جدید که به بهبود ایوا کمک کند. اما وقتی شوهرش مجبور است برای تجارت به سفر برود. او در مکانی ناآشنا تنها می‌ماند و از پارانویا رنج می‌برد.

او خود با سیستم امنیتی خانه هوشمند دلداری می دهد. اما تسلط بر این فناوری دشوار است. کم کم متوجه می شود که در خانه تنها نیست.

تریلر فیلم Motion Detected :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =