کریگ مازن نویسنده دزدان دریایی کارائیب 6 شد

کریگ مازن نویسنده دزدان دریایی کارائیب 6

گفته می شود کریگ مازن نویسنده دزدان دریایی کارائیب 6 شد. به گفته مازن فیلمنامه ای که برای «دزدان دریایی کارائیب 6» نوشته است آنقدر عجیب است که از خرید دیزنی شگفت زده شده است. طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در تابستان 2020 گزارش شد که دیزنی در مراحل اولیه ساخت دو فیلم «دزدان دریایی» است. یک راه‌اندازی مجدد یا اسپین آف با بازی مارگو رابی و دیگری ششمین فیلم در فرانچایز اصلی که توسط مازن و تد الیوت نوشته شده بود.

آخرین فیلم «دزدان دریایی»، « Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales» در سال 2017 اکران شد. رابی در نوامبر گذشته گفت که فیلم او که توسط کریستینا هادسون نویسنده « Birds of Prey» نوشته شده بود، کنار گذاشته شد. و افزود: «ما در حال توسعه ایده ای که داشتیم بودیم. تا داستانی بیشتر تحت رهبری زنان داشته باشیم. نه کاملاً تحت رهبری زنان. بلکه فقط یک نوع داستان متفاوت که فکر می‌کردیم واقعاً عالی بود. اما من حدس می‌زنم که آنها نمی‌خواهند این کار را انجام دهند.»

جری بروکهایمر تهیه‌کننده فرنچایز سپس تصریح کرد که فیلمنامه «دزدان دریایی» با بازی مارگو رابی در نقطه‌ای مشخص ساخته و اکران خواهد شد. او گفت که این پروژه کاملاً کنسل نشده است. اما دیزنی به جای آن فیلمنامه مازین و الیوت را در اولویت قرار داده است. طرح فیلم «دزدان دریایی» همچنان مخفی مانده است و هر کسی حدس می‌زند که این فیلم شامل بازگشت جک اسپارو جانی دپ باشد. هالیوود در سال‌های اخیر دپ را به دلیل مشکلات حقوقی و محاکمه افترا در سال 2022 علیه امبر هرد کنار گذاشته بود.

کریگ مازن نویسنده دزدان دریایی کارائیب 6

بازگشت جانی دپ

در ماه می 2022 وقتی از بروکهایمر درباره بازگشت دپ به مجموعه «دزدان دریایی» سوال پرسیده شد او با تردید گفت که آینده هنوز مشخص نیست.

مازن در حال حاضر بیشتر به عنوان یکی از خالقان سریال HBO که نامزد جایزه امی شده است یعنی “The Last of Us” شناخته می شود. اما او تجربه انگشت شماری از فیلمنامه های دنباله های هالیوود مانند “The Hangover II”، “The Huntsman: Winter’s War” و غیره دارد. اگر کریگ مازن نویسنده دزدان دریایی کارائیب 6 شود. بدون شک طرفداران بسیاری برای تماشای این فیلم به صف خواهند شد.

فیلم‌های قبلی «دزدان دریایی» با بازی دپ در نقش کاپیتان جک اسپارو، ۱.۵ میلیارد دلار در داخل و ۳.۰۷ میلیارد دلار در سطح بین‌المللی فروش داشتند. مجموع فروش داخلی فیلم « Dead Men Tell No Tales» محصول 2017 به 172 میلیون دلار رسید. در حالی که بازارهای خارجی 622 میلیون دلار فروش کردند. هر پنج فیلم «دزدان دریایی» بیش از 650 میلیون دلار در سرتاسر جهان فروختند و « Dead Man’s Chest» و « On Stranger Tides» هر دو از مرز یک میلیارد دلار عبور کردند.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =