همکاری برد پیت و مارگو رابی برای بازسازی فیلم کلاسیک The Thin Man

برد پیت و مارگو رابی

اکنون دو تا از بزرگ‌ترین نام‌های هالیوود گرد هم آمده‌اند تا نگاهی تازه به یک کلاسیک باورنکردنی بیندازند. برد پیت و مارگو رابی به دنبال احیای یک سری فیلم هستند. گفته می شود احتمال همکاری برد پیت و مارگو رابی برای بازسازی فیلم کلاسیک The Thin Man وجود دارد.

حقوق فیلم ” The Thin Man” به تازگی در دسترس قرار گرفته است. پیش از این قرار بود راب مارشال و جانی دپ به ترتیب کارگردانی و بازیگری این اثر را در یک نسخه بازسازی شده داشته باشند. با این حال، برادران وارنر در آن زمان چراغ سبز نشان نداد و پروژه در سال 2012 لغو شد.

برد پیت و مارگو رابی

 داستان The Thin Man چیست؟

The Thin Man در سال 1934 منتشر شد. یادآوری این موضوع به ویژه مهم است. زیرا این بدان معناست که قبل از تصویب قانون هایس ساخته شده است. هایس یک آیین نامه رفتاری بود که توسط صنعت فیلم ایجاد شد و بسیاری از فعالیت ها را سانسور کرد و فیلم ها را برای چندین دهه پاکسازی کرد. این به معنای عدم فحش دادن، انحرافات جن*سی، مواد مخدر و برهنگی بود.

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 این فیلم درباره نیک چارلز، بازرس خصوصی و همسر نورا چارلز  یک وارث با مقدار زیادی پول است. هنگامی که آنها ازدواج کردند. نیک کار خود را به خاطر یک زندگی لوکس با نورا کنار گذاشت. این دو بسیار عاشق هم بودند. فیلم با بازدید آنها از نیویورک برای کریسمس شروع می شود. که با قطار از خانه خود در سانفرانسیسکو سفر کرده اند.

پرونده یک فرد گم شده نیک را به شغل قبلی خود می کشاند و نورا از دیدن او در صحنه هیجان زده می شود. همانطور که این دو در مورد پرونده فرد گم شده تحقیق می کنند. یکسری از توطئه ها مشخص می شود. اسرار اخنواده فاش می شود و اجساد بیشتری پیدا می شود. ثروت آنها نیز از دست می رود.

برد پیت و مارگو رابی

همکاری دو بازیگر

در حال حاضر کمپامنی پلان B و LuckyChap با مارگو رابی و برد پیت در حال مذاکره برای ساخت بازسازی این فیلم نمادین هستند. این واقعیت که این دو شرکت در حال مذاکره هستند، مردم را به این باور می رساند که برد پیت و مارگو رابی به ترتیب نقش نیک و نورا را بر عهده خواهند گرفت.

این مفهوم برای دو نفر که به خاطر بازی در شخصیت‌های جذاب اما سرگرم‌کننده شناخته می‌شوند، عالی به نظر می‌رسد. پیت در تعدادی از فیلم‌های اکشن/کمدی ایفای نقش کرده است. در حالی که رابی با بازی در نقش شخصیت‌هایی مانند هارلی کویین که در عین حال هم گیج و هم با اراده است، بازی کرده است. این دو همچنین در روزی روزگاری در هالیوود در مقابل هم بازی کرده‌اند و ارتباط عالی هم در دنیای سینما و هم خارج از سینما دارند. این مورد به خوبی به شخصیت های فیلم کلاسیک کمک می کند.

نکته دیگری که باید در نظر گرفت این است که اگر شرکت‌های سازنده آن‌ها فیلم را مدیریت کنند. این دو کنترل بیشتری بر نحوه نگارش، کارگردانی و خلق اثر خواهند داشت. این بدان معناست که آنها باید برای فیلم خود ستاره داشته باشند. زمانی که ستاره فیلم انتخاب شد همه چیز به شکل حرفه ای تر پیش می رود. در نتیجه یک فیلم با کیفیت بالاتر ساخته می شود.

مهم نیست در فیلم چه اتفاقی می‌افتد. مشارکت این دو بازیگر برای هر آنچه در آینده اتفاق می‌افتد، بسیار خوب است. پیت دهه‌هاست که در گیشه موفق است و رابی اگرچه یک بازیگر کم تجربه بود. اما در دهه‌ی گذشته به جایگاه خودش رسیده است. در سال 2023، او با بازی در فیلم باربی، پرفروش‌ترین فیلم سال (تا کنون) به اوج رسید.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 9 =