تریلر فیلم The Challenge ؛ فیلمی که در فضا فیلمبرداری شد

تریلر فیلم The Challenge

تریلر فیلم The Challenge منتشر شد. چالش یا The Challenge یک فیلم روسی درام فضایی است که به نویسندگی و کارگردانی مشترک کلیم شیپنکو ساخته شده که تا حدی در ایستگاه فضایی بین المللی فیلمبرداری شده است. یولیا پرسیلد، میلوش بیکوویچ و ولادیمیر ماشکوف در نقش اصلی این فیلم بازی می‌کنند.

این اولین فیلم بلند داستانی است که توسط فیلمسازان حرفه ای در فضا فیلمبرداری شده است. و قرار است در 12 آوریل 2023 توسط Central Partnership در روسیه اکران شود.

 

روند ساخت فیلم

روسیه اولین کشوری است که بازیگران خود را به فضا فرستاده تا در یک فیلم بلند داستانی به ایفای نقش بپردازند. «یولیا پرسلید» بازیگر و «کلیم شیپنکو» کارگردان فیلم به همراه «آنتون شکاپلروف» اکتبر سال ۲۰۲۱ عازم ایستگاه فضایی بین‌المللی شدند تا بخش‌هایی از «چالش» را فیلمبرداری کنند. سفر سازندگان به فضا به صورت زنده از کانال یک روسیه پخش شده بود. «اولگ نویتسکی» فضانورد روس نقش کوتاهی در این فیلم بازی کرده است. بازیگران و کارگردان این فیلم طی ۱۲ روز در فضا فیلمبرداری کردند.

«تام کروز» با همکاری ناسا و «ایلان ماسک» پیش‌تر اعلام کرده بود که برای بازی در فیلم جدید عازم فضا خواهد شد اما روس‌ها زودتر از او فیلم «چالش» را ساختند.

 

داستان فیلم

فضانورد ایوانف در حالی که خارج از فضاپیما در حال پرواز است هوشیاری خود را از دست می دهد. پزشکان تصمیم می‌گیرند که انجام عمل جراحی قلب برای او اورژانسی و ضروری است. این عمل باید در گرانش صفر انجام شود.

تریلر فیلم The Challenge:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =