فیلمبرداری ونزدی مانع حضور جنا اورتگا در سریال You شد

جنا اورتگا در سریال You

سرا گمبل فاش کرده است که جنا اورتگا قرار بود در فصل چهارم سریال در نقش الی آلوز بازی کند. اما فیلمبرداری ونزدی مانع حضور جنا اورتگا در سریال You شد. اما گمبل بازگشت اورتگا را در آینده رد نکرد.

اورتگا 20 ساله پیش از این در نقش الی، خواهر کوچکتر دلیلا (کارملا زومبادو) که توسط لاو کوین در فصل دوم به قتل می‌رسد، حضور داشت. او در سال گذشته در ریبوت Scream و سریال چهارشنبه نتفلیکس بازی کرد. و این دو پروژه نسبتا سنگین مانع از پیوستن مجدد جنا اوترگا به گروه  بازیگران You در فصل چهارم شد.

گمبل گفت: “ما می خواستیم الی را برگردانیم و شنیدیم که ” جنا در حال اجرای نمایش است.” «از دیدن جنا در سال جاری بسیار لذت بخش بود. اگر برنامه الی اجازه دهد دوباره به ما سر بزند، ایده هایی برای الی داریم.”

جنا اورتگا در سریال You
YOU

شخصیت او در اولین پخش فصل چهارم نیز ذکر می‌شود، زمانی که جو گلدبرگ قاتل پن بدجلی در صداپیشگی می‌گوید: «بیشتر ترفندهای استاد من یکی از ترفندهایی است که برای گذراندن وقت با دختری به نام الی انتخاب کردم.»

طبق اخبار هالیوود مووی 21 بدجلی اخیرا فاش کرد که به دلیل احترام به ازدواجش با خواننده دومینو کرک و تعهدی که به همسرش دارد ، درخواست کرده صحنه های صمیمی در سریال های نتفلیکس نداشته باشد.

منبع Independent

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 19 =