اعتراض سیدنی سوئینی بازیگر Euphoria به پخش عکس های برهنه او

سیدنی سوئینی

سیدنی سوئینی نقش Cassie را در درام محبوب سام لوینسون ایفا می کند و در کنار بازیگرانی مانند زندایا، مود آپاتو، الکسا دمی و جیکوب الوردی بازی می کند.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 از زمانی که این سریال برای اولین بار در سال 2019 به نمایش درآمد مورد تحسین گسترده منتقدان قرار گرفت. اگر این سریال را تماشا کرده باشید، می‌دانید که از پرداختن به موضوعات ممنوعه هیچ ابایی ندارد. شخصیت سیدنی یعنی Cassie چندین صحنه برهنه در سرتاسر سریال دارد که همه آنها مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

این دختر 25 ساله قبلاً اهمیت صحنه‌های برهنه شخصیتش را توضیح داده بود و در ماه مارس به تین ووگ گفت که این صحنه‌ها برای خط داستانی مهم هستند.

اما متأسفانه سیدنی همچنان در معرض انتقادهای زیادی از سوی کاربران اینترنت قرار دارد. حتی برخی منتقدان تا آنجا پیش رفته اند که اعضای خانواده اش را در زیر عکس های برهنه او تگ کرده اند.

سیدنی سوئینی

تگ کردن خانواده سیدنی

سیدنی در مصاحبه ای جدید با GQ در مورد این صحنه گفت: «کار به جایی رسید که خانواده من را تگ می کنند. پسرعموهای من به این عکس ها نیاز ندارند.»

او گفت: «این کار بسیار نفرت انگیز و ناعادلانه است.» با این حال سیدنی اظهار داشت که او از انتقادهای مداوم ناامید نمی شود و همه آن را “مضحک” خواند. او گفت: “من فکر می کنم مسخره است.” “من یک هنرمند هستم. من شخصیت ها را بازی می کنم. این باعث می شود که بخواهم شخصیت هایی را بازی کنم که مردم را بیشتر عصبانی کند.”

کارگردانی فوق العاده سام

و سیدنی همچنین از کارگردان Euphoria سام لوینسون به خاطر نحوه به تصویر کشیدن Cassie تمجید کرد. من به سام بسیار اعتماد دارم. می دانم که کیسی را در بهترین مسیر قرار داده است. به عنوان یک بازیگر احساس بسیار خوبی است که بتوان به فیلمساز اعتماد کرد.»

سیدنی سوئینی در ماه ژانویه در صحبت با ایندیپندنت گفت که به سام می‌گوید که برخی از لحظاتی که «قرار بود کیسی بدون پیراهن باشد» «ضروری» نیست و سام نیز این موضوع را قبول می کرد.

سیدنی سوئینی

او گفت: «لحظه‌هایی وجود داشت که قرار بود کیسی بدون پیراهن باشد و من به سام می‌گفتم: «واقعاً فکر نمی‌کنم چنین کاری در اینجا لازم باشد.» او می‌گفت: «باشه، ما به آن نیاز نداریم.»

من هرگز احساس نکردم که سام من را تحت فشار قرار داده. وقتی نمی خواستم این کار را انجام دهم، او مرا مجبور نمی کرد.»

برخی از طرفداران این موضوع را زیر سوال بردند و اظهارات سیدنی را به این معنا دانستند که سام بی جهت صحنه های برهنه زیادی را در فیلمنامه قرار داده است.

با این حال سیدنی بعداً توضیح داد که او صرفاً می‌خواهد بیان کند که سام چقدر «فوق العاده» و «محترم» است.

منبع Buzzfeednews

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + ده =