تهیه‌کننده جیمز باند می‌گوید بازیگر بعدی 007 جوان نخواهد بود

007

به گفته مایکل جی. ویلسون تهیه کننده قدیمی جیمز باند، 007 بعدی قطعاً یک “کهنه سرباز” خواهد بود. ویلسون در جریان یک رویداد در مؤسسه فیلم بریتانیا به مناسبت شصتمین سالگرد این شخصیت فاش کرد که شایعه شده بازیگران جوانی چون جیکوب الوردی و تام هالند قرار است در نقش جیمز باند به ایفای نقش بپردازند. باید بگم که هیچ کدام از این افراد برای ایفای نقش مامور مشهور MI6 انتخاب نشده اند.

ویلسون در مصاحبه ددلاین گفت: «ما در گذشته سعی کرده‌ایم به افراد جوان‌تر نگاه کنیم. «اما تلاش برای روی کار آوردن افراد جوان کارساز نیست. به یاد داشته باشید باند قبلاً یک کهنه سرباز بوده است. او دارای تجربه و فردی است که به اصطلاح جنگ ها را پشت سر گذاشته است. او احتمالاً در SAS یا چنین سرویس هایی مشفول بوده است. باند یک بچه دبیرستانی نیست که بتوانید آن را بیاورید و شروع کنید.»

007

در حالی که بحث‌ها در مورد اینکه چه کسی بعد از دنیل کریگ نقش باند را بازی می‌کند. ادریس البا شایعاتی را که او در فهرست نهایی 007 حضور داشت را رد کرد. طبق گزارش مووی 21 همچنین شایعه شده است که درباره رگی-ژان پیج و تام هاردی صحبت شده است. با این حال فیلم بعدی باند حداقل دو سال دیگر ساخته می شود.

تست انتخاب جیمز باند

تهیه کننده ویلسون به اشتراک گذاشت که هر باند باید با استفاده از صحنه ای از «از روسیه با عشق»، قسمت 1963 با بازی شان کانری، تست بازیگری بدهد. این سکانس شامل باند کانری است که با عضو نظامی شوروی تاتیانا رومانوا (دانیلا بیانچی) درگیر می شوند.

ما همیشه از یک صحنه استفاده می‌کنیم و آن صحنه  «از روسیه با عشق» است که باند پس از ترور به اتاقش برمی‌گردد و برای حمام کردن به اتاق می‌رود. بعد او صدایی می شنود. اسلحه اش را بر می دارد و به دنبال صدا می رود.» ویلسون گفت این آزمایشی است که ما استفاده می کنیم. هر کسی که بتواند آن صحنه را نمایش دهد برای باند مناسب است. انجامش سخت است.»

علی‌رغم خرید ام‌جی‌ام توسط آمازون، ویلسون به طرفداران اطمینان داد که «همیشه یک باند» وجود خواهد داشت.

منبع Indiewire

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =