ایستر اِگ های سریال ونزدی جدیدترین اثر تیم برتون

سریال ونزدی

سری جدید سریال wednesday پر از ایستر اگ (شوخی ها و نکات مخفی) است. از فیلم‌های تبلیغاتی گرفته تا سریال‌های تلویزیونی فیلم‌ها و تمام کارهای تیم برتون. مارک اسکروتون طراح تولید، این نمایش نتفلیکس را با ارجاعات سرگرم کننده برای کسانی که با نسخه های دیگر کارهای برتون آشنا هستند پر کرده است. به همین دلیل است که ونزدی با 341 میلیون ساعت بازدید رکورد زد.

اسپین آف «خانواده آدامز» با بازی جنا اورتگا در نقش wednesday آدامز منتشر شد. جایی که او تلاش می کند تا بر توانایی های روانی جدید خود مسلط شود و یک معمای قتل مرتبط با گذشته خانواده اش را حل کند.

طعنه ها و ارجاعات بی شماری در سرتاسر سریال ونزدی هشت قسمتی وجود دارد. از جمله تیزرهایی در تیتراژ ابتدایی، شهر جریکو، ویترین مغازه هایی مانند گل فروشی، پینه دوز و دستفروشی همه جزئی از ایستر اگ های سریال هستند.

در اینجا به چند مورد مشاهده شده است.

بادنما

اسکروتون در صحبت با Variety فاش کرد که کافی شاپ Weathervanes که wednesday و دانش آموزان Nevermore رفت و آمد می کنند از جمله کارهای کلاسیک تیم برتون است.

انواع باد نماهای فلزی به دیوار پیچ شده اند. آنها توسط اسکروتون با اشاره به فیلم های دیگر برتون طراحی شده اند: یک اسب سوار بی سر از “Sleepy Hollow” و کلاه Willy Wonka.

سریال ونزدی

Pilgrim World

هنگامی که او به مدرسه جدیدش Nevermore منتقل می شود. wednesday متوجه می شود که نزدیک ترین شهربازی Pilgrim World است.

پارک موضوعی اشاره ای به دنباله فیلم “ارزش های خانوادگی آدامز” است. زمانی که wednesday و برادرش پاگزلی به کمپ چیپوا فرستاده می شوند. wednesday اولین جشن شکرگزاری زائران را با خاک یکسان می کند.

سریال ونزدی

تم خانواده آدامز

wednesday متوجه می شود که Nevermore Academy یک انجمن مخفی دارد. هنگامی که مرلین تورنهیل با بازی کریستینا ریچی در مقابل آن می ایستد، مخاطبان ابتدا در مورد یک ورودی که به یک گذرگاه مخفی منتهی می شود صحبت می کنند. دو ضربه ساده انگشت در ورودی را باز می کند. این دو ضربه به لحن تم خانواده آدامز می‌آیند که شامل کلیک کردن انگشت معروف است.

سریال ونزدی

تیر و کمان

یکی دیگر از اشاره‌ها به «ارزش‌های خانوادگی آدامز» زمانی دیده می شود که wednesday کمان تیراندازی را برمی‌دارد. در فیلم تیم برتون، پاگزلی و wednesday در حال نشان دادن مهارت های خود در تیراندازی با کمان هستند. هنگامی که wednesday نامه ای از عمو فستر را می خواند، پاگزلی یک عقاب کچل آمریکایی را ساقط می کند.

سریال ونزدی

در اپیزود اول سریال ونزدی، wednesday در قفسه‌اش را باز می‌کند تا پاگزلی (ایزاک اردونز) را که با سیبی در دهانش بسته شده است، پیدا کند. این امر زنجیره رویدادهایی را آغاز می کند که wednesday را به آکادمی Nevermore ارسال می کند. در هنگام تیراندازی wednesday نیز همین حالت تکرار می شود.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 1 =