مراحل اولیه تولید قسمت دوم فیلم Eternals در مارول استودیو آغاز شده است؟

تولید قسمت دوم فیلم Eternals

Eternals 2021 اولین شکست انتقادی استودیو مارول بود و پس از اکران در ماه‌های پایانی همه‌گیری، این فیلم از نظر مالی نیز با مشکل مواجه شد. اما چیزهای زیادی در مورد Eternals وجود داشت که به خوبی کار می کرد. این فیلم جنبه متفاوتی از MCU را نشان می‌دهد و زمینه را برای داستان‌های هیجان‌ انگیز آینده فراهم می‌کند. و به تازگی شایعه شده که تولید قسمت دوم فیلم Eternals آغاز شده است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 استودیو مارول اعلام کرده است که قصد دارد تولید قسمت دوم فیلم Eternals را آغاز کند و مشخص نیست که چه زمانی متوجه می‌شویم که Eternals کار خود را آغاز کرده است.

تولید قسمت دوم فیلم Eternals

بازگشت ایکاریس

با این حال بزرگترین نقطه بحث اینجاست. ادعا می شود که ریچارد مدن به عنوان ایکاریس بازخواهد گشت! همانطور که احتمالاً به خاطر دارید رهبر گروه قبل از اینکه متوجه شود نمی‌تواند تعداد بیشتری از همنوعان جاودانه‌اش را بکشد. به عنوان شرور واقعی Eternals آشکار شد. در عوض ایکاریس زمین را ترک کرد و به نظر می رسید که با پرواز در خورشید به زندگی خود پایان می دهد (اگرچه ما هرگز نتوانستیم با اطمینان بگوییم که او مرده است یا خیر).

این واقعیت که او بازگشته است. سؤالات بزرگ زیادی ایجاد می کند. به یاد داشته باشید ابدی ها به عنوان موجودات ربات مانندی که توسط آسمانیان برای مراقبت از سیاراتی که از آنها بیرون می آیند، ایجاد شده اند، آشکار شدند. با در نظر گرفتن این موضوع ممکن است نسخه های بی شماری از “ایکاریس” در خانه آریشم ذخیره شود!

اگر دنباله‌ای از Eternals ساخته شود. انتظار داریم تغییرات بزرگی ایجاد شود. به هر حال استودیوی مارول می‌داند که ادامه آن با موفقیت تضمین‌شده در باکس آفیس فاصله زیادی دارد. بنابراین احتمالاً اولین حرکت آن‌ها در بودجه‌بندی خواهد بود.

منبع Comicbookmovie

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =